Wrzesień 2014

Wtorek, 02 września 2014 11:16

Szansa dla młodych poszukujących pracy

Punkt Pośrednictwa Pracy w Kluczach prowadzi nabór uczestników do projektu „Gwarancje dla młodzieży” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej pod nazwą RÓWNI NA RYNKU PRACY. Projekt obejmuje: szkolenia zawodowe dostosowane do oczekiwań uczestników, staże zawodowe, treningi umiejętności poszukiwanych przez pracodawców, naukę aktywnego poszukiwania pracy i pośrednictwo. Szczegóły w ogłoszeniu:

Wtorek, 02 września 2014 08:39

Wyborcze ABC- radny

Ustawy o samorządach gminnym, powiatowym i wojewódzkim w sposób jednolity definiują mandat radnego jako zbiór praw i obowiązków oraz związanej z nimi odpowiedzialności przysługujący radnemu, jako reprezentantowi wspólnoty samorządowej. Mandat radnego jest mandatem wolnym. Radny nie jest związany instrukcjami wyborców, nie musi składać im sprawozdań ze swojej działalności, a wyborcy nie mają możliwości odwołania go. Jedyną sankcją społeczną jest niewybranie go w kolejnych wyborach.

Poniedziałek, 01 września 2014 14:35

Witaj szkoło!

Rok szkolny rozpoczęty. Naukę w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Wolbrom rozpoczęło 2207 uczniów, w tym 295 pierwszoklasistów w szkołach podstawowych i 246 w gimnazjach. Do trzech gminnych przedszkoli będzie uczęszczało 434 dzieci.

Poniedziałek, 01 września 2014 11:53

Obwieszczenie Starosty Olkuskiego

Obwieszczenie Starosty Olkuskiego w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzeń wodnych - przepustów, likwidację urządzenia wodnego w postaci przepustu.

|<  <  3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 >  >|