Styczeń 2014

Piątek, 17 stycznia 2014 08:01

Hej kolęda, kolęda – DK zaprasza na popołudnie w bożonarodzeniowym klimacie

W najbliższą niedzielę, 19 stycznia Dom Kultury w Wolbromiu zaprasza od godz. 15.30 na spotkanie z kolędami i jasełkami. Na scenie zaprezentują się zespoły, które w bardzo różnorodnym repertuarze – od tradycyjnego przedstawienia jasełkowego, przez musical, po koncert rockowy będą opowiadały historię Bożego Narodzenia.

Piątek, 17 stycznia 2014 07:39

Strażacy zapraszają do zwiedzania strażnic w czasie ferii

Z myślą o dzieciach pozostających w okresie ferii zimowych w domach, przebywających na półkoloniach, jak i korzystających ze zorganizowanych form wypoczynku Komenda Państwowej Straży Pożarnej informuje, iż w ramach akcji „Bezpieczne zimowisko – otwarte strażnice 2014” istnieje możliwość zwiedzania jednostek ratowniczo – gaśniczych w Olkuszu i Wolbromiu.

Czwartek, 16 stycznia 2014 14:40

Ogłoszenie DK

Dom Kultury w Wolbromiu zatrudni osobę do działu organizacji imprez (specjalista ds. organizacji imprez)

Czwartek, 16 stycznia 2014 14:37

Straż Miejska skontroluje oznakowanie posesji. Będą mandaty?

Wielokrotnie informowaliśmy mieszkańców naszej gminy o obowiązku numeracji nieruchomości. Niestety nie do wszystkich dociera, że zaniechanie tego obowiązku może być wręcz tragiczne w skutkach. Straż Miejska już wkrótce rozpocznie kontrolę oznakowania posesji w całej gminie. Nawet 250 zł- na taką karę powinni przygotować się ci, którzy zbagatelizowali sprawę oznakowania swoich nieruchomości numerem porządkowym.

Środa, 15 stycznia 2014 10:56

Zapraszamy na musical bożonarodzeniowy

Jak co roku z okazji świąt znany i lubiany zespół Agnus Dei przygotował spektakl muzyczny "Teraz jest czas by lepszym się stać” inspirowany Bożym Narodzeniem. Widzowie z Wolbromia i okolic będą mogli zobaczyć musical na scenie DK już w najbliższą niedzielę 19 stycznia w trakcie koncertu kolęd od godz.15.30. W dalszej kolejności młodzi artyści zaprezentują się w Olkuszu, Krakowie i Jaworznie.