Styczeń 2014

Wtorek, 21 stycznia 2014 10:30

Przebój Wolbrom ma nowego prezesa i zarząd

Od piątku, 17 stycznia Stowarzyszenie K.S. Przebój Wolbrom ma nowego prezesa. Został nim, pełniący obowiązki na tym stanowisku od grudnia ub. roku Paweł Gamrot. Dotychczasowy prezes Andrzej Kondziołka złożył oficjalną rezygnację z pełnionej od 2005 r. funkcji 5 grudnia ub. roku. Podczas spotkania wyborczego wybrano także nowy zarząd, do którego weszli: Piotr Posełek, Artur Konieczny, Jerzy Sośnierz, Krzysztof Guzek oraz Marcin Osuszek.

Wtorek, 21 stycznia 2014 09:10

Zmiana w zasadach pracy powiatowego Wydziału Architektury

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Starosty Olkuskiego z dnia 17.01.2014 r. środa została ustalona dla Wydziału Architektury i Budownictwa jako dzień wewnętrzny, co oznacza, że w tym dniu tygodnia interesanci nie będą przyjmowani. Zarządzenie to weszło w życie z dniem wydania.

Poniedziałek, 20 stycznia 2014 13:50

Wolbromian nadal ubywa

Od 1997 roku liczba mieszkańców naszego miasta ciągle się zmniejsza. W Wolbromiu na koniec 2013 roku liczba ludności wynosiła 8 792 mieszkańców, a całej gminy 23247. W porównaniu z poprzednimi 12 miesiącami liczba ludności Wolbromia zmniejszyła się o 76 osób. W ciągu dziesięciu ostatnich lat liczba ludności zamieszkującej Wolbrom zmalała o przeszło pół tysiąca, a od grudnia 1997 roku, kiedy miasto zamieszkiwało 9611 osób, Wolbrom „skurczył” się aż o 819 mieszkańców.

Poniedziałek, 20 stycznia 2014 13:28

Ogłoszenie

W załączeniu tekst zarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych wraz z załącznikami

Poniedziałek, 20 stycznia 2014 11:20

Migracja BIP - utrudnienia w korzystaniu z serwisu

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że w związku z prowadzoną przez Urząd Marszałkowski w Krakowie migracją danych do nowego serwisu BIP mogą wystąpić chwilowe problemy z dostępem do BIP Gminy Wolbrom. Po zakończeniu prac technicznych dokonamy kontroli prawidłowości migracji danych i nastąpi ewentualne naprawianie błędów wynikłych podczas operacji. Za wszystkie utrudnienia w dostępie do informacji zamieszczonych w BIP przepraszamy.