Maj 2014

Środa, 07 maja 2014 14:10

Konkurs Informatyczny w G4 rozstrzygnięty

W środę, 7 maja 2014 r. w Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu reprezentanci szkół podstawowych z terenu gminy Wolbrom uczestniczyli w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym o Puchar Burmistrza zorganizowanym przez nauczycieli G4 Annę Firę-Maj, Piotra Siewiorka i Jerzego Czernikiewicza.

Środa, 07 maja 2014 10:32

Stypendia do wypłaty

Informujemy zainteresowane uprawnione osoby, że w kasie urzędu od 8 maja będzie można odbierać stypendia szkolne za maj i czerwiec.

Środa, 07 maja 2014 10:06

Los remontu ul. 1 Maja przesądzony

W trybie nadzwyczajnym wolbromscy radni zwiększyli do 40% dotację celową dla Powiatu Olkuskiego, który nie znalazł we własnej kasie wystarczających środków na remont ul. 1 Maja w Wolbromiu. Wsparcie finansowe remontu zadeklarowały także firmy funkcjonujące przy tej mocno obciążonej ruchem ulicy. Tym samym zakończyły się obawy czy remont, pomimo uzyskania 50% wsparcia państwa, dojdzie do skutku.

Środa, 07 maja 2014 08:54

Firmy z Chorwacji chcą nawiązać współpracę

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie informuje, iż w dniu 20 maja br. będzie gościć grupę 20 przedsiębiorców z Chorwacji, którzy zainteresowani są nawiązaniem wspólpracy z firmami polskimi. Reprezentowane przez nich branże to m.in.: turystyka, nieruchomości, AGD, branża spożywcza (wina, alkohole, syropy owocowe, ryby, oliwa, owoce morza, sery) – zachęcamy firmy polskie do zgłoszenia udziału w spotkaniach biznesowych w siedzibie IPH.

Wtorek, 06 maja 2014 13:10

Jubileusz 35 -lecia Wolbromiaków

W roku 2014 przypada 35 rocznica funkcjonowania Zespołu Pieśni i Tańca Wolbromiacy. Z tej okazji od kilku miesięcy przygotowywany był specjalny jubileuszowy koncert, prezentujący najpiękniejsze elementy repertuaru zespołu. 3 maja odbył się pierwszy z czterech zaplanowanych na jubileuszowy rok koncertów - jako pierwsi na widownię zaproszeni zostali byli i obecni członkowie zespołu, instruktorzy i przyjaciele zespołu.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|