Maj 2014

Czwartek, 22 maja 2014 08:37

Teatr Bagatela ze spektaklem "Mayday"

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy mają ochotę na chwilę relaksu i świetnej zabawy. W najbliższy piątek o godz. 19:00 na scenie wolbromskiego DK wystąpi krakowski Teatr Bagatela ze spektaklem „Mayday”. Rezerwacji można dokonać pod nr tel. 32/6441341. Cena biletu 55 zł. Pozostały ostatnie wolne miejsca! Zapraszamy!

Środa, 21 maja 2014 12:39

Dni Wolbromia będą okazją do promocji zdrowia

Tegoroczne Dni Wolbromia wzbogacone zostaną blokiem imprez propagujących zdrowy tryb życia. Zaplanowaliśmy m.in. wykłady o zdrowym trybie życia, prawidłowym odżywianiu, a nawet pokaz terapii dźwiękiem, z udziałem znanej już niektórym wolbromianom grupy terapeutycznej „HaLuna” Haliny Bergerné z Węgier. Będzie też promujący czynne uprawianie sportu bieg uliczny na 10 km. Projekt będzie dofinansowany z funduszy pozyskanych przez gminę poprzez LGD Nad Białą Przemszą.

Środa, 21 maja 2014 08:06

Dom Kultury dla dzieci

Dom Kultury w Wolbromiu zaprasza do świętowania Dnia Dziecka pod hasłem "Niedziela z Mamą i Tatą" - 1 czerwca w godz. 9-13. Zapraszamy!

Środa, 21 maja 2014 08:03

Sukces uczennic z G4 w XI Konkursie Skarby Małopolski

Małopolski Instytut Kultury w Krakowie rozstrzygnął XI Konkurs plastyczno-edukacyjny „Skarby Małopolski . Patronat nad tegoroczną edycją konkursu objęła Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Tematem konkursu, na który prace plastyczne i opisy projektów edukacyjnych, przygotowywały zespoły z gimnazjów i szkół średnich, była I wojna światowa w ujęciu „Wielka wojna, codzienne życie”.

Wtorek, 20 maja 2014 13:12

Przygotowujemy Dni Wolbromia

Za niewiele ponad miesiąc, 28 i 29 czerwca odbędą się tegoroczne Dni Wolbromia. Jak zwykle zaplanowaliśmy szereg różnorodnych imprez kulturalnych i sportowych, na które serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy i gości.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|