Maj 2014

Poniedziałek, 12 maja 2014 09:52

W sportowym duchu wspomnienie o Dorocie Nowackiej

W sobotę 10 maja odbyła się pierwsza część imprez sportowych zorganizowanych dla uczczenia pamięci zmarłej półtora roku temu lekarki Doroty Nowackiej. Drugi już Memoriał poświęcony propagowaniu bliskich sercu Pani Doktor idei zdrowego trybu życia i sportu stał się radosnym świętem dla piłkarzy oraz pływaków. 24 maja, w drugiej części Memoriału odbędą się zawody judo dzieci.

Czwartek, 08 maja 2014 13:01

Dni ochrony przeciwpożarowej – otwarte strażnice

Tradycyjnie miesiąc maj jest okresem, w którym obchodzone są Dni Ochrony Przeciwpożarowej”. W związku z powyższym Komenda Powiatowa PSP w Olkuszu informuje, iż w ramach akcji „Dni ochrony przeciwpożarowej – otwarte strażnice” istnieje możliwość zwiedzania w tych dniach jednostek ratowniczo – gaśniczych w Olkuszu i Wolbromiu.

Czwartek, 08 maja 2014 10:59

Ogłoszenie

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom informuje, że w dniu 09 maja 2014 roku Urząd Miasta i Gminy Wolbrom będzie nieczynny.

Środa, 07 maja 2014 14:16

Ciekawy weekend w DK!

Jeśli nie masz jeszcze planów na nadchodzący weekend to gorąco zapraszamy do odwiedzenia DK w Wolbromiu. Spośród ciekawych propozycji dla dzieci, młodzieży i dorosłych każdy może wybrać coś dla siebie. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie www.dk.wolbrom.pl lub dzwoniąc pod nr tel: 32 6441 341. Poniżej zamieszczone zostały plakaty promujące nadchodzące wydarzenia. Zapraszamy!

Środa, 07 maja 2014 14:15

II Memoriał im. Doktor Doroty Nowackiej

Przypominamy, że 10 maja odbędzie się kolejny dzień sportu poświęcony niezapomnianej śp. doktor Dorocie Nowackiej. Memoriał upamiętniający lubianą i cenioną, także w środowisku sportowym, lekarkę odbędzie się już po raz drugi. Jego ideą jest popularyzowanie różnych form aktywnego spędzania czasu, zwłaszcza wśród najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Zachęcamy do udziału w otwartych zawodach pływackich!

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|