Październik 2013

Czwartek, 17 października 2013 12:46

Warto zobaczyć!

"Wśród nowych filmów jest jedna mała perełka, którą powinni zobaczyć wszyscy. "Czas na miłość" to cudowny film, dający dużo do myślenia. Ciekawy scenariusz. POLECAM zdecydowanie. Dawno się tak dobrze nie bawiłem w kinie." - tyle recenzja znajomego, który obejrzał. Ostatni pokaz tego filmu w naszym kinie dziś o 20!

Czwartek, 17 października 2013 10:34

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych

W piątek 25 października o godz. 10.00 w wolbromskim DK odbędzie się akcja integracyjno- edukacyjna pod nazwą Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych w Środowisku Lokalnym. Oprócz występów scenicznych oraz wystawy rękodzieła wykonanego w WTZ w Lgocie Wolbromskiej, będzie mógł kupić specjalne cegiełki, z których dochód zostanie wykorzystany na poprawę warunków bytowych podopiecznych Warsztatu. Zapraszamy!

Środa, 16 października 2013 14:32

Zaproszenie na kiermasz krzewów ozdobnych

Wszystkich zainteresowanych zakupem drzewek i krzewów ozdobnych Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich „Kłos” pod patronatem DK w Wolbromiu zaprasza na kiermasz, który odbędzie się w najbliższą sobotę 19 października od godz. 8.00. na parkingu obok Kościoła Podwyższenia Krzyża Św. Już teraz można dokonać wcześniejszych zamówień pod nr tel. 12 387 14 50.

Wtorek, 15 października 2013 10:06

Ogłoszenie o wyniku konsultacji

W dniach od 7 października do 14 października 2013 r. Gmina Wolbrom prowadziła konsultacje społeczne w sprawie projektu „Programu współpracy Gminy Wolbrom z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego” na 2014 rok. W załączeniu protokół z przebiegu konsultacji.

Wtorek, 15 października 2013 09:36

Nowy Szpital w Olkuszu uwzględni opinie pacjentów

W Nowym Szpitalu w Olkuszu rozpoczął się niecodzienny eksperyment. Mieszkańcy powiatu wspólnie z pracownikami placówki będą zmieniać szpital, aby był bardziej przyjazny dla pacjentów. Ruszył projekt „Twój Najlepszy Szpital”, który ma dopomóc dyrekcji olkuskiego szpitala w dostosowaniu oferty placówki do oczekiwań pacjentów.