Październik 2013

Poniedziałek, 07 października 2013 13:47

Żebyśmy nie zapomnieli… - korespondencja z G4

Z naszej szkoły, Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu,wyruszyła wycieczka, w której wzięły udział wszystkie klasy trzecie. Dwudziestego trzeciego września pojechaliśmy do Oświęcimia, w celu zwiedzenia dwóch obozów koncentracyjnych.

Poniedziałek, 07 października 2013 13:29

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych

Zarządzenie Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu „Programu współpracy Gminy Wolbrom z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego” na 2014 rok.

Poniedziałek, 07 października 2013 13:24

Wyjazd integracyjny klas pierwszych G 4

W dniach 24 i 25 września klasy pierwsze Gimnazjum Nr 4 w Wolbromiu wzięły udział w warsztatach integracyjnych zorganizowanych przez Plenerowy Ośrodek Profilaktyki Problemowej ARCHEZJA w Ojcowie. Młodzież miała okazję poznać się wzajemnie, ale także skorzystać z ciekawej oferty edukacyjnej.

Piątek, 04 października 2013 10:24

Koncert Electric Light Orchestra Classic- muzyka, którą zna cały świat!

Już w najbliższą niedzielę 6. października o godz. 19.00 na scenie wolbromskiego Domu Kultury wystąpi ELO Classic. Koncert będzie swego rodzaju wehikułem czasu przenoszącym wszystkich do czasów młodości. Widzowie z pewnością zostaną zabrani w podróż w świat szalonych rytmów rock and rolla i największych przebojów ELO. Bilety można rezerwować pod numerem telefonu: 32 6441 341. Serdecznie zapraszamy!

Piątek, 04 października 2013 09:41

Spotkanie z projektantem obwodnicy

W UMiG Wolbrom odbyło się spotkanie projektanta części południowego obejścia miasta z grupą mieszkańców sąsiadujących z początkowym odcinkiem przyszłej obwodnicy, pomiędzy ul. Miechowską i Brzozowską, na którym zaplanowano rondo. W konsultacjach wzięli też udział reprezentanci inwestora - Zarządu Dróg Wojewódzkich oraz Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego UMiG Wolbrom. W spokojnej, roboczej atmosferze omawiano szczegóły projektu, który będzie realizowany na jedynym zabudowanym odcinku trasy.