Wrzesień 2013

Środa, 04 września 2013 10:30

Zaproszenie na Konwent

Towarzystwo Oświatowe Ziemi Chrzanowskiej w Chrzanowie i Międzynarodowe Centrum Partnerstwa "Partners Netwrok" zapraszają organizacje pozarządowe i ich przedstawicieli z terenu powiatów: olkuskiego, chrzanowskiego, oświęcimskiego i wadowickiego na II Konwent Organizacji Pozarządowych Powiatu Chrzanowskiego i Małopolski Zachodniej.

Wtorek, 03 września 2013 13:30

Pożegnali lato nad Nerką

Dużymi krokami zbliża się jesień, dlatego uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy postanowili godnie pożegnać lato, organizując w ostatnim tygodniu sierpnia ognisko. W pracowni kulinarnej sami przygotowali pyszne duszaki i kompot z owoców sezonowych.

Wtorek, 03 września 2013 10:38

Zebranie dysponentów połowy budżetu gminy

Rok szkolny rozpoczęty. W szkolnych ławach placówek prowadzonych przez gminę Wolbrom zasiądzie w tym roku 1228 uczniów podstawówek, 752 gimnazjalistów, zajęcia rozpocznie też 636 wychowanków przedszkoli i przyszkolnych oddziałów przedszkolnych. Wszyscy pełni energii i zapału. 2 września odbyło się spotkanie wiceburmistrz Katarzyny Posełek i naczelnika Wydziału Edukacji Zbysława Owczarskiego ze wszystkimi dyrektorami placówek oświatowych, prowadzonych przez Gminę Wolbrom.

Wtorek, 03 września 2013 08:58

Wakacje na Ziemi Wolbromskiej w obiektywie naszych czytelników

Zakończyły się wakacje, a wraz z nimi termin nadsyłania zdjęć z letnich wycieczek po okolicy. Dotarło do nas wiele pięknych fotografii, z których jednoznacznie wynika, że w naszej okolicy nie sposób się nudzić, a piękne widoki z każdej strony czekają na turystów. Wszystkim autorom nadesłanych do redakcji zdjęć serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszego fotografowania – nadsyłajcie do nas swoje zdjęcia, na których utrwalacie piękno Ziemi Wolbromskiej.

Poniedziałek, 02 września 2013 14:51

Rodzinne Spotkania Trzeźwościowe

Wolbromska Grupa Anonimowych Alkoholików była jednym z organizatorów Rodzinnych Spotkań Trzeźwościowych, które odbywały się w Klasztorze Sióstr Norbertanek w Imbramowicach w dniu 10 sierpnia 2013 roku. W programie spotkania uczestnicy wzięli udział we mszy świętej, wykładzie terapeutycznym, mitingach i spotkaniu przy muzyce.