Czwartek, 28 października 2021 12:20

Miasto i Gmina WOLBROM - specjalny dodatek "Gazety Krakowskiej" Październik 2021

Z końcem października "Gazeta Krakowska" wydała kolejny specjalny dodatek poświęcony Miastu i Gminie WOLBROM. Z najnowszym dodatkiem – prezentującym dokonania z ostatnich dwunastu miesięcy, możemy zapoznać się również w wersji elektronicznej. Zapraszamy do lektury!

Wtorek, 26 października 2021 13:42

Program wsparcia gospodarstw utrzymujących świnie

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Olkuszu informuje, iż w związku z sytuacją epizootyczną w zakresie ASF podjęte zostały działania na rzecz pomocy rolnikom. Został uruchomiony „Program wsparcia gospodarstw utrzymujących świnie”.

Poniedziałek, 25 października 2021 13:36

KOMUNIKAT dla beneficjentów projektu EKOPARTNERZY NA RZECZ SŁONECZNEJ ENERGII MAŁOPOLSKI

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Wolbrom, Beneficjenci końcowi PROJEKTU "EKOPARTNERZY NA RZECZ SŁONECZNEJ ENERGII MAŁOPOLSKI".

Sobota, 23 października 2021 21:13

Kondolencje dla Pani Bożeny Koniecznej