Wtorek, 02 lipca 2013 14:08

Okraszone niecodziennymi zdarzeniami sprawozdanie z sesji RM

Zanim na dobre rozpoczęła się debata nad uchwałami na ostatniej sesji RM przez blisko godzinę radni dyskutowali nad wprowadzeniem pod obrady dodatkowego projektu uchwały zaproponowanego przez radnego Pacię. Jeden z projektów został też usunięty z porządku obrad. Dłuższą dyskusję wywołała zawierająca błędy formalne inicjatywa uchwałodawcza grupy radnych na czele z Kazimierzem Pacią. Część uchwał przyjęto bez zbędnych dyskusji, nad częścią mocno debatowano. Były też wydarzenia bez precedensu…

Wtorek, 02 lipca 2013 12:46

Dni Wolbromia 2013 - imprezy towarzyszące

Dni Wolbromia to nie tylko koncerty i uciechy pod Domem Kultury. Obchodom towarzyszyło także wiele imprez sportowych, w których główną nagrodą był Puchar Burmistrza Jana Łaksy. W ramach tegorocznego święta miasta odbyły się: zawody wędkarskie, turniej siatkówki, turniej tenisa ziemnego i turnieje piłkarskie z udziałem najmłodszych piłkarzy naszej gminy oraz gości z zaprzyjaźnionych klubów. Po raz pierwszy podczas Dni Wolbromia odbył się niezwykle ciekawy pokaz futbolu amerykańskiego.

Wtorek, 02 lipca 2013 12:16

Odszedł Grzegorz Stech

Jutro w Jerzmanowicach odbędzie się pogrzeb Grzegorza Stecha, dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie, który długo walczył z chorobą nowotworową. Miał 52 lata. Był bardzo ceniony przez samorządowców za fachowość, doświadczenie i zaangażowanie. Przyczynił się istotnie do przeprowadzonych w ostatnich latach poważnych remontów dróg wojewódzkich na naszym terenie. Wspierał plany budowy obwodnicy Wolbromia.

Poniedziałek, 01 lipca 2013 13:57

Dni Wolbromia 2013 za nami

Za nami kolejne, coroczne obchody święta naszego miasta, które w tym roku odbyły się nieco wcześniej niż dotychczas. Mimo, iż pogoda nie nastrajała optymizmem i zamiast letnich upałów przeważała pochmurna aura oraz chłód, to i tak nie odstraszyło to przybyłych gości, na których czekało wiele atrakcji. Wszyscy zgromadzeni, jak co roku, bawili się wyśmienicie!

Poniedziałek, 01 lipca 2013 13:24

Dziękujemy sponsorom!

Dni Wolbromia 2013 za nami. Było mnóstwo atrakcji - kto nie był - niech żałuje! Udaną imprezę zawdzięczamy niezawodnym sponsorom, wśród których znaleźli się:

|<  <  832 - 833 - 834 - 835 - 836 - 837 - 838 - 839 - 840 - 841 >  >|