Wtorek, 02 listopada 2021 12:19

Zjazd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP wybrał nowe władze

W dniu 24.10.2021 r. delegaci wszystkich jednostek OSP z terenu gminy Wolbrom zebrali się w sali lustrzanej Domu Kultury, by wybrać swoje władze na kolejną, pięcioletnią kadencję. Zgodnie z oczekiwaniami, nowym prezesem zarządu oddziału został ponownie Burmistrz Adam Zielnik.

Sobota, 30 października 2021 12:43

Harmonogram odbioru odpadów LISTOPAD 2021

.

Sobota, 30 października 2021 12:40

Harmonogram dyżurów aptek LISTOPAD 2021

.

Piątek, 29 października 2021 13:11

UWAGA ! Dowody osobiste w UMiG Wolbrom w dniu 05.11.2021r. czynne w godz. 7.00 -11.30

Urząd Miasta i Gminy w Wolbromiu informuje, że w dniu 05 listopada 2021 r. przyjmowanie wniosków jak i obsługa pozostałych zdarzeń z zakresu dowodów osobistych będzie możliwa tylko do godz.11.30. Spowodowane jest to działaniami związanymi z wdrożeniem od 07 listopada 2021 r. rozwiązań technicznych umożliwiających wydawanie dowodu osobistego zawierającego odciski palców.

Czwartek, 28 października 2021 19:44

Plebiscyt na najlepszy projekt unijny (Gmina Wolbrom). Wybierz najlepszy projekt w powiecie realizowany z Funduszy Europejskich w Małopolsce

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Wolbrom, zagłosujcie na projekt Gminy Wolbrom! Trwa właśnie Plebiscyt pn. „Fundusze Europejskie są w Małopolsce” na najlepszy projekt w powiecie realizowany z Funduszy Europejskich w Małopolsce, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.