Czwartek, 11 listopada 2021 06:16

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI - Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik zaprasza na transmisję Mszy Św. w intencji Ojczyzny

Obchody 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, ze względu na trwającą pandemię COVID-19 będą podobne do ubiegłorocznych. 11 listopada zamiast udziału w pochodzie, wszyscy Mieszkańcy Miasta i Gminy Wolbrom mogą włączyć się w świętowanie we własnych domach. Okazją ku temu, będzie transmisja internetowa z mszy św. za Ojczyznę, celebrowanej w kościele p.w. św. Katarzyny w Wolbromiu, na którą serdecznie zaprasza wszystkich Mieszkańców Miasta i Gminy Wolbrom Burmistrz Adam Zielnik.

Środa, 10 listopada 2021 19:36

Życzenia marszałka Witolda Kozłowskiego z okazji Narodowego Święta Niepodległości

11 listopada obchodzimy w Polsce Narodowe Święto Niepodległości. Ustanowiono je dla upamiętnienia wydarzenia z 1918 roku, czyli momentu odzyskania wolności przez nasz kraj i powrotu na mapę świata po 123 latach niewoli. Życzenia z tej okazji złożył Małopolanom marszałek Witold Kozłowski.

Środa, 10 listopada 2021 13:30

Uwaga! Dowody osobiste, które nadal są ważne, nie muszą być wymieniane!

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Wolbrom, przypominamy, iż od 8 listopada można składać wnioski o nowy dowód osobisty. Zmiany dotyczą zarówno wyglądu nowych dokumentów, jak i procedury ich uzyskiwania. Nie ma konieczności wymiany dotychczasowego dowodu, jeśli jest on nadal ważny.

Wtorek, 09 listopada 2021 15:21

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce

Szanowni Państwo! Od 8 do 14 listopada samorząd województwa współorganizuje i koordynuje 12. edycję Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce. Podobnie jak przed rokiem zbliżająca się edycja będzie w dużej mierze opierała się na formule on-line. Planowane są również wydarzenia stacjonarne. Niezależnie jednak od sposobu przekazu, nie zabraknie podczas tego święta przedsiębiorczości ciekawych wykładów, warsztatów czy indywidualnych konsultacji.

Poniedziałek, 08 listopada 2021 11:11

OGŁOSZENIE O KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH

Zarządzenie Nr 122/2021 Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom z dnia 8 listopada 2021 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu „Programu współpracy Gminy Wolbrom z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego” na 2022 rok.