Czwartek, 04 listopada 2021 11:00

Zarząd Koła PSONI składa podziękowania

Dziękujemy! Szanowni Państwo, Zarząd Koła PSONI w Wolbromiu pragnie złożyć Państwu serdeczne podziękowania za przekazanie 1 % podatku za rok 2020 na rzecz Stowarzyszenia.

Środa, 03 listopada 2021 14:09

Burmistrz przekazał sprzęt ratownikom z jednostek OSP

19 października w sali OC Urzędu Miasta i Gminy w Wolbromiu odbyła się uroczystość przekazania zakupionego sprzętu i wyposażenia dla jednostek OSP, działających na terenie gminy Wolbrom. Sprzęt, który na ręce przedstawicieli jednostek OSP przekazał Burmistrz Adam Zielnik został zakupiony dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez: Komendę Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu, Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz Gminę Wolbrom.

Środa, 03 listopada 2021 13:55

Konkurs grantowy - przeciwdziałanie cyfrowemu wykluczeniu dzieci z rodzin byłych pracowników PGR

Informujemy, że Ministerstwo Cyfryzacji ogłosiło Program Grantowy “Cyfrowa Gmina- Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym- Granty PPGR”. Dofinansowanie będą mogli otrzymać uczniowie - dzieci i wnuki byłych pracowników PGR.W ramach projektu będzie można sfinansować zakup sprzętu komputerowego w kwocie do 3 500,00 zł.

Wtorek, 02 listopada 2021 18:54

Halowe Mistrzostwa Okręgu w Wolbromiu w łucznictwie

W dniu 23 października w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Wolbromiu odbyły się Halowe Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego Dzieci i Młodzików w łucznictwie. Gospodarzy, czyli UKS DIANĘ Wolbrom reprezentowało 7 zawodników i zawodniczek.

Wtorek, 02 listopada 2021 17:45

Weź udział w konkursie. BEZPIECZNA PRACA W GOSPODARSTWIE ROLNYM - ROLA ROLNIKA, BY UPADKU UNIKAŁ

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Wolbromiu zachęca rolników do udziału w II OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE TESTOWYM Z ZAKRESU BEZPIECZNEJ PRACY W GOSPODARSTWIE ROLNYM – ROLA ROLNIKA, BY UPADKU UNIKAŁ.