Czwartek, 20 maja 2021 19:30

Jest przetarg na kolejne odcinki sieci kanalizacyjnej

Gmina Wolbrom kontynuuje prace nad skanalizowaniem gospodarstw leżących w zlewni Zalewu Wolbromskiego. W dniu 13 maja Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik ogłosił kolejny przetarg, tym razem na realizację zadania pn. „Rozbudowa systemu kanalizacji sanitarnej Gminy Wolbrom - ul. Wyzwolenia”. Nieco wcześniej, bo 26 kwietnia został ogłoszony przetarg na realizację zadania „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Łobzów i Zabagnie”.

Środa, 19 maja 2021 19:29

II etap chodnika w Wierzchowisku z półmilionową dotacją

Mamy kolejną dobrą wiadomość dla mieszkańców Wierzchowiska. Zarząd Województwa przyznał Gminie Wolbrom pół miliona złotych dotacji na II etap chodnika w Wierzchowisku. Po dołożeniu z gminnej kasy 456,5 tys. zł. powstanie kolejny, 420 metrowy odcinek chodnika.

Wtorek, 18 maja 2021 19:22

ES SYSTEM K poszukuje kandydatów na stanowisko: Monter urządzeń chłodniczych

Firma ES SYSTEM K jest wiodącym producentem mebli chłodniczych, zapewnia efektowną ekspozycję i świeżość produktów w sklepie. Produkujemy urządzenia chłodnicze, z których korzysta obecnie ludność z ponad 50 krajów na świecie. Nasz zespół liczy blisko 600 osób, którym oferujemy bezpieczne i stabilne miejsca pracy z perspektywą rozwoju zawodowego.

Wtorek, 18 maja 2021 15:00

Rekrutacja do gminnych placówek opieki nad dziećmi do lat 3

Informujemy, że rekrutacja dzieci do lat 3 do gminnych placówek opieki na rok szkolny 2021/2022 trwać będzie od 16 do 30 czerwca 2021 r.

Wtorek, 18 maja 2021 13:35

19 maja mammografia w mammobusie pod Domem Kultury w Wolbromiu

Jak ważne są badania profilaktyczne, o tym nie trzeba przekonywać żadnej kobiety. Już 19 maja do Wolbromia (plac przy Domu Kultury , ul. Leśna 2) przyjedzie mammobus, w którym w godzinach od 9 do 17 będzie można wykonać bezpłatną mammografię. Na badanie w mammobusie warto się zarejestrować, zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem (58) 767 34 44. Można również przyjść w dniu badania, ale trzeba pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona.