Kwiecień 2021

Czwartek, 08 kwietnia 2021 14:03

W Łobzowie rosną fundamenty sali gimnastycznej

Wraz z nastaniem wiosny ruszyły prace przy budowie sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łobzowie. Widoczne są już fundamenty nowo powstającego obiektu sportowego, budowanego kosztem 3,1 mln. zł. przez Zakład Usługowo Sprzętowy Mirosława Basonia ze Skały. Warto zaznaczyć, iż pierwotnie kosztorys przedsięwzięcia opiewał na kwotę 6 mln, natomiast Gmina Wolbrom zamierzała przeznaczyć na ten cel 3,4 mln zł. Jeśli wszystko pójdzie z planem, obiekt będzie gotowy już jesienią.

Środa, 07 kwietnia 2021 19:36

Ostrzeżenia meteorologiczne – Przymrozki i oblodzenia

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu, na podstawie komunikatu Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, wydaje ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami i oblodzeniem. Ostrzeżenie obowiązuje od dziś 07.04 od godziny 18.00 do godziny 08.00 w dn. 08.04. prognozuje się zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna od -4°C do -1°C, przy gruncie do -5°C. Temperatura maksymalna od 3°C do 6°C. Prawdopodobieństwo: 80%. Stopień zagrożenia:1

Środa, 07 kwietnia 2021 12:23

Przedłużenie obowiązujących zasad bezpieczeństwa do 18 kwietnia

Przedłużone dziś przez rząd obostrzenia miały początkowo obowiązywać do 9 kwietnia. Teraz restrykcje pozostaną w mocy do 18 kwietnia. Poniżej przybliżamy aktualną listę ograniczeń.

Wtorek, 06 kwietnia 2021 11:31

Wysłuchania publiczne w sprawie koncepcji nowego budżetu UE w Polsce! Daj się wysłuchać!

Ruszyły zapisy na serię wysłuchań publicznych dot. projektu Umowy Partnerstwa i poszczególnych programów krajowych przewidzianych w ramach nowego budżetu UE na lata 2021-2027. Pierwsze takie wysłuchanie odbędzie się już w środę 7 kwietnia br.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|