Kwiecień 2021

Wtorek, 20 kwietnia 2021 11:46

Ruszyły projekty "Terapia zajęciowa w Dziennym Centrum Aktywności" oraz "Prowadzenie rehabilitacji osób niepełnosprawnych" dla 13 osób z MiG Wolbrom

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wolbromiu rozpoczęło realizację projektów pn:

Wtorek, 20 kwietnia 2021 10:03

Spiszmy się, bo Liczymy się dla Polski

Szanowni Państwo, w okresie od 1 kwietnia do 30 września br. Główny Urząd Statystyczny prowadzi Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Dane zebrane podczas spisów służą do opracowywania strategii i programów rozwojowych dla kraju, regionów i gmin.

Piątek, 16 kwietnia 2021 14:51

Już w poniedziałek 19 kwietnia w Powiecie Olkuskim zostanie uruchomiony pierwszy pilotażowy Punkt Szczepień Powszechnych przeciw COVID-19. Punkt, który będzie zlokalizowany w hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Olkuszu przy ul. Wiejskiej 1 A będzie mógł szczepić rekordową liczbę nawet 7️00 osób dziennie.

Piątek, 16 kwietnia 2021 13:49

Zostań Żołnierzem - rozpoczynamy rekrutację przez mobilną aplikację

Prezentujemy nowy sposób na wstąpienie do wojska. Zainteresowani mogą już korzystać z serwisów ePUAP i www.zostanzolnierzem.pl oraz składać klasyczne wnioski w siedzibie Wojskowej Komendy Uzupełnień (WKU). Od kilku dni do dyspozycji kandydatów, którzy myślą o służbie w Siłach Zbrojnych RP, oddana została aplikacja dostępna w serwisach Google Play oraz AppStore.

Czwartek, 15 kwietnia 2021 13:58

W Wolbromiu, z inicjatywy burmistrza przybędzie nowy teren pod budownictwo wielorodzinne

Projekt burmistrza Adama Zielnika o przeznaczeniu gminnych nieruchomości pod zabudowę wielorodzinną poparli radni Rady Miejskiej w Wolbromiu, którzy podczas sesji rady w dn. 8 kwietnia 2021 r. jednogłośnie wyrazili zgodę na łączną sprzedaż w trybie przetargowym dwóch nieruchomości gruntowych. Rzecz dotyczy dwóch działek o łącznej powierzchni 0,8522 ha, położonych na południe od osiedla Władysława Łokietka i pobliżu Zalewu Nerka w Wolbromiu.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|