Kwiecień 2021

Czwartek, 29 kwietnia 2021 13:49

30.04.2021 URZĄD MIASTA I GMINY BĘDZIE NIECZYNNY

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom informuje, że w dniu 30 kwietnia 2021 roku Urząd Miasta i Gminy Wolbrom będzie nieczynny.

Środa, 28 kwietnia 2021 13:54

Mamy 2 mln złotych dotacji na kolejne odcinki sieci kanalizacyjnej

Gmina Wolbrom kontynuuje prace nad skanalizowaniem gospodarstw leżących w zlewni Zalewu Wolbromskiego. Niedawno burmistrz Adam Zielnik podzielił się ważną informacją. W ramach trzeciej edycji Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych Gmina Wolbrom otrzymała 2 mln. zł. na dotacji na dokończenie kanalizacji aglomeracji Wolbrom (ul. Wyzwolenia i Zacisze w Wolbromiu i części Łobzowa oraz ul. Starowiejska, Jagodowa, Czarnoleska, Nowa Łąka, Radosna w Zabagniu).

Środa, 28 kwietnia 2021 10:23

Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A. poszukuje Kandydata na stanowisko: OPERATOR PRAS

Wymagania: • Wykształcenie zawodowe- wskazane średnie chemiczne, techniczne, • Zdolności manualne, dobry refleks, • Umiejętność pracy w zespole, • Dobra organizacja pracy własnej, • Komunikatywność, • Mile widziane dodatkowe uprawnienia.

Wtorek, 27 kwietnia 2021 20:52

Ostrzeżenie meteorologiczne - Przymrozki

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu, na podstawie komunikatu Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, wydaje ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami. Ostrzeżenie obowiązuje od godz.00:00 do godz. 07:30 w dn.28 kwietnia. Miejscami prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -1°C, przy gruncie do -3°C. Stopień zagrożenia: 1, prawdopodobieństwo 80%.

Wtorek, 27 kwietnia 2021 13:35

Z Kazachstanu do Wolbromia. Z nadzieją na lepsze życie przybyła do nas rodzina repatriantów

Po kilkunastu latach Gmina Wolbrom przyjęła kolejną rodzinę repatriantów zza wschodniej granicy. W 2008 roku, z pomocy Polakom, którzy pozostali na Wschodzie, a zwłaszcza w azjatyckiej części byłego Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, i na skutek deportacji, zesłań i innych prześladowań narodowościowych lub politycznych nie mogli w Polsce nigdy się osiedlić, skorzystały dwie rodziny.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|