Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2020 » Maj » POMOC ŻYWNOŚCIOWA - WYDAWANIE PACZEK

POMOC ŻYWNOŚCIOWA - WYDAWANIE PACZEK

2020-05-25 17:27:24

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wolbromiu informuje , że będą wydawane paczki żywnościowe dla osób zakwalifikowanych do otrzymania pomocy w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

W związku z panująca trudną sytuacją epidemiczną wydawanie paczek odbędzie się przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności tzn. osoby oczekujące w kolejce muszą zachować 2m odstęp od siebie i mieć założone maseczki oraz rękawiczki jednorazowe.

Wydawanie paczek odbędzie się w MOPS Wolbrom w dniach z podziałem na poszczególne miejscowości:

26.05.2020 r. - wtorek – w godz. 12.00-15.00- Łobzów, Kąpiele Wielkie, Załęże, Zabagnia, Strzegowa, Lgota Wolbromska, Dłużec, Miechówka

27.05.2020 r. - środa – w godz. 09.00 – 13.00 – Poręba Górna, Chełm, Chrząstowice, Gołaczewy, Zarzecze, Zasępiec

28.05.2020r – czwartek- w godz. od 09.00 -13.00 - Poręba Dzierżna, Wierzchowisko, Jeżówka, Brzozówka, Sulisławice, Lgota Wielka

29.05.2020r- piątek – w godz. od 09.00 do 13.00 - mieszkańcy miasta Wolbrom

Paczki będą wydawane zgodnie z rozpisanym harmonogramem.

Paczki żywnościowe wydawane będą tylko dla mieszkańców Miasta i Gminy Wolbrom.

Informujemy, że ilość paczek jest ograniczona, paczki wydawane będą do wyczerpania produktów.