Marzec 2019

Środa, 06 marca 2019 14:10

Ogłoszenie o konkursie

Postępując zgodnie z § 1 ust. 1 i 5 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznego przedszkola, publicznej szkoły podstawowej, publicznej szkoły ponadpodstawowej lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej (Dz. U. z 2017 r. poz. 1587) Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Jeżówce.

Środa, 06 marca 2019 08:24

Nabór do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Wolbrom na rok szkolny 2019/2020

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że przyjmowanie dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych zorganizowanych w szkołach podstawowych na rok szk. 2019/2020 dokonuje się przez system elektroniczny dostępny pod adresem:

Wtorek, 05 marca 2019 11:00

Walczymy ze smogiem

Wraz z rosnącą świadomością społeczną, dostępem do informacji i nowych technologii smog, który był często bagatelizowany, coraz częściej uznaje się za numer jeden wśród problemów trapiących polskie samorządy. Wprowadzenia w życie efektywnych działań antysmogowych podjęła się również nasza Gmina. Jednak, aby skutecznie walczyć ze smogiem niezbędna jest współpraca nie tylko władz państwowych i lokalnych, ale również samych mieszkańców.

Wtorek, 05 marca 2019 08:06

ZAPROSZENIE NA „DNI OTWARTE” PRZEDSZKOLA PP Nr 2

Zespół Szkół Przedszkole Publiczne nr 2 w Wolbromiu ul. Młyńska 1 serdecznie zaprasza dzieci – przyszłe Przedszkolaki, które w roku szkolnym 2019 / 2020 mają zamiar rozpocząć swoją przedszkolną przygodę - wraz z Rodzicami (opiekunami) na „Dni otwarte”, które odbędą się w dniach 13 -14 marca 2019 r. w godz. 9:30 – 11:00. Czekamy na Was!

Niedziela, 03 marca 2019 12:32

Najserdeczniejsze życzenia i gratulacje dla Jadwigi Słuszniak, 100-latki z Poręby Dzierżnej

22 lutego 2019 roku, Jadwiga Słuszniak z Poręby Dzierżnej obchodziła swe 100 urodziny. Z racji wyjątkowego jubileuszu w miejscowym kościele pw. Św. Marcina odprawiona została msza święta w intencji Jubilatki, a następnie w domu córki Haliny Rosy, odbyła się uroczystość urodzinowa, która zgromadziła niemal całą rodzinę. Z najlepszymi życzeniami i gratulacjami do Jubilatki podążył także Burmistrz Adam Zielnik wraz z Zastępcą Kierownika USC Agnieszką Gołembiowską-Karoń.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 >  >|