Marzec 2019

Środa, 20 marca 2019 08:09

Obchody Dnia Św. Patryka w ZSP w Łobzowie

Jak co roku, w naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ ŚW. PATRYKA, czyli irlandzkie święto narodowe. Z okazji tego wyjątkowego dnia w naszej szkole przygotowano mnóstwo atrakcji. Najważniejszą tradycją obchodów Dnia św. Patryka jest noszenie ubrań w kolorze zielonym, więc nic dziwnego, że wszyscy, i mali i duzi, w tym dniu włożyli zielone ubrania, które chroniło od szczypania.

Wtorek, 19 marca 2019 08:11

Udane III Otwarte Mistrzostwa Regionalne OYAMA Karate o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom

W dniu 17 marca 2019 r. w hali sportowej przy ZSP ul. Mariackiej, po raz III odbyły się Otwarte Mistrzostwa Regionalne OYAMA Karate o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom - Adama Zielnika. W zawodach udział wzięło 186 zawodniczek i zawodników z 11 klubów Oyama Karate: z Lublińca, Sosnowca, Tychów, Herbów, Brzeszcz, Kalwarii Zebrzydowskiej, Proszowic, Racławic, Milówki, Olkusza i Wolbromia.

Poniedziałek, 18 marca 2019 12:37

Czas na wiosenne porządki – zrób miejsce zamiatarce

Rozpoczęły się prace przy sprzątaniu kolejnych wolbromskich ulic. Już dziś 18 marca, w godzinach późnopopołudniowych mechaniczna zamiatarka ekip WZWKGKiM posprząta ulice: Leśna, Okrzei, Kamiennogórska i Fabryczna. W dniu 15.03.2019 r. zamieciona została cała ulica 1 Maja i częściowo ul. Leśna, która dziś będzie dokończona.

Poniedziałek, 18 marca 2019 09:47

Kondolencje dla Rodziny Śp. Stanisława Pyzio

.

Poniedziałek, 18 marca 2019 08:57

Program rządowy CZYSTE POWIETRZE. Zaproszenie dla mieszkańców Miasta i Gminy Wolbrom

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom, Gminny Ekodoradca oraz WFOŚiGW w Krakowie, wychodząc na przeciw zainteresowaniu mieszkańców naszej gminy dotacjami z zakresu termomodernizacji budynków jednorodzinnych, zapraszają na spotkanie informacyjne z doradcą energetycznym WFOŚiGW w Krakowie, które odbędzie w dniu 21.03.2019 r. godz 17.00 w Domu Kultury Wolbrom (w pomieszczeniach byłej restauracji „SADYBA”).

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|