Wrzesień 2018

Wtorek, 04 września 2018 09:55

Uwaga!!! Wystąpią braki w dostawie wody

Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. informuje, iż z powodu awarii na sieci wodociągowej w dniu 04.09.2018 r. od godziny 09.30 do 15.00 wystąpią braki w dostawach wody w miejscowości Lgota Wielka (Kapkazy). Za utrudnienia przepraszamy.

Wtorek, 04 września 2018 09:53

Wieńce z Gminy Wolbrom na jasnogórskich dożynkach

Tradycyjnie, jak co roku, w pierwszą niedzielę września na Jasnej Górze w Częstochowie odbywają się ogólnopolskie dożynki. Wśród delegacji rolników z całej Polski, które przybyły do częstochowskiego sanktuarium by dziękować za plony, nie zabrakło także rolników z Gminy Wolbrom. 2 września, podczas mszy świętej, poświęcone zostały wieńce żniwne i chleb z tegorocznych zbóż przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z: Brzozówki, Domaniewic, Kalisia, Kąpiołek i Strzegowej.

Wtorek, 04 września 2018 08:47

Sumiriko Poland w Wolbromiu zatrudni na stanowisko: Elektryk oraz Inżynier jakości

Firma Sumiriko Poland, oferująca pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej jednym z czołowych dostawców dla firm motoryzacyjnych w Europie, poszukuje do zakładu w Wolbromiu kandydata/ki na stanowisko: Elektryk oraz Inżynier jakości.

Poniedziałek, 03 września 2018 10:33

Przyspieszenie po wolbromsku. Rekordowy rok 2018

Z końcem sierpnia "Gazeta Krakowska" wydała specjalny dodatek poświęcony Miastu i Gminie WOLBROM, a dokładnie przeobrażeniom, jakie dokonują się na terenie naszej Gminy. Z najnowszym dodatkiem, od dziś możemy zapoznać się również w wersji elektronicznej. Zapraszamy do lektury.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 >  >|