Wrzesień 2018

Poniedziałek, 10 września 2018 11:07

FTT Wolbrom SA poszukuje pracownika

Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM SA to najstarszy producent wyrobów gumowych w Polsce. Ponad stuletnie doświadczenie oraz nowoczesność stosowanych technologii to gwarancja najwyższej jakości produkcji. Wyroby są wytwarzane przy zastosowaniu maszyn i urządzeń najnowszej generacji. Pozwala to na osiągnięcie wysokiego poziomu technologicznego.

Piątek, 07 września 2018 13:27

Wolbromskie Narodowe Czytanie 2018

Organizatorami VII już edycji Narodowego Czytania, któremu patronuje Prezydencka Para była Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Wolbrom. Tegoroczna odsłona Narodowego Czytania odbywa się w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, stąd wyjątkowa formuła akcji, podczas której czytane w całym kraju były aż dwie lektury. Obok „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego, Para Prezydencka zaproponowała do czytania również 44 teksty Antologii Niepodległości.

Piątek, 07 września 2018 09:18

Uwaga!!! Wystąpią braki w dostawie wody

Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. informuje, że w związku z przełączeniem sieci wodociągowej związanej z budową obwodnicy Wolbromia w dniu 07.09.2018 r. od godziny 08.00 do 17.00 mogą wystąpić braki w dostawach wody w miejscowości Wolbrom, os. Łukasińskiego . Za utrudnienia przepraszamy.

Wtorek, 04 września 2018 14:01

List Marszałka Województwa Małopolskiego w sprawie konkursu dla najlepszych organizacji pozarządowych

Wzorem lat ubiegłych ogłoszony został konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego dla najlepszych organizacji pozarządowych „Kryształy Soli" oraz konkurs o Nagrodę Samorządu Województwa Małopolskiego dla Osób Działających na Rzecz Dobra Innych „Amicus Hominum".

Wtorek, 04 września 2018 13:37

List Marszałka Województwa Małopolskiego w sprawie Budżetu Obywatelskiego

Trwa III edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Już od 10 września Małopolanie, którzy ukończyli 16 rok życia będą mogli wybrać spośród zgłoszonych zadań najlepsze, ich zdaniem, pomysły. Zwycięskie projekty zrealizuje Województwo Małopolskie. Głosowanie potrwa do 5 października.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5  >  >|