Sierpień 2018

Piątek, 10 sierpnia 2018 11:45

Jeszcze się taki nie narodził… czyli gminna "adamczykówka" 2018

Przysłowie to pokazuje nam, że nie zależnie od tego jak będziemy się starać dogodzić każdemu z osobna to i tak jest to nie możliwe do wykonania. Zawsze znajdzie się człowiek, który ma własne potrzeby, często odmienne od potrzeb innych ludzi. Przykładów takich można podać również w naszej gminie, praktycznie przy każdej prowadzonej inwestycji. W ostatnim czasie głośno było o budowie masztu w Bożej Woli, czy parkingów na os. Skalska i XX -lecia.

Piątek, 10 sierpnia 2018 10:10

ZMK Wostal poszukuje pracowników

Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze „Wostal” Spółka z o.o. w Wolbromiu są producentem wyrobów i dostawcą usług dla wszystkich gałęzi przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem ponad 40-letniego doświadczenia w dostawach wyrobów do branży górniczej, budowlanej i transportu technologicznego. Profil naszej działalności jest wynikiem połączenia produkcji odkuwek oraz wytwarzania konstrukcji stalowych.

Czwartek, 09 sierpnia 2018 13:35

74. rocznica zamordowania przez hitlerowców 39 mieszkańców Poręby Dzierżnej

W tym roku przypada 74. rocznica zamordowania przez hitlerowców 39 mieszkańców Poręby Dzierżnej, którzy zginęli 7 sierpnia 1944 r. podczas pacyfikacji wsi dokonanej w odwecie za zabicie przez partyzantów dwóch niemieckich żołnierzy. Dla upamiętnienia tragicznych wydarzeń Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik oraz Sołtys Poręby Dzierżnej Waldemar Strózik zaprosili społeczeństwo Miasta i Gminy Wolbrom do uczestnictwa w uroczystości rocznicowej.

Poniedziałek, 06 sierpnia 2018 18:00

Odszedł Jakub Chojnacki

Z najgłębszym smutkiem informujemy, że dnia 6 sierpnia 2018 r. w wieku 70 lat odszedł na zawsze Nasz Kolega ś.p. JAKUB CHOJNACKI

Piątek, 03 sierpnia 2018 10:16

SZTAFETA NIEPODLEGŁOŚCI POBIEGNIE PRZEZ MAŁOPOLSKĘ

Żołnierze i pracownicy 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej wezmą udział w sztafecie niepodległości wzdłuż królowej polskich rzek. W biegu organizowanym dla uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości wystartują dwa zespoły, które po pokonaniu trasy od źródeł oraz od ujścia Wisły spotkają się w Warszawie.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4  >  >|