Sierpień 2018

Piątek, 24 sierpnia 2018 12:48

Rośnie droga w strefie

- To będzie ogromne ułatwienie dla dotychczasowych i przyszłych inwestorów, a to nowe miejsca pracy i .... podatki oczywiście, plus wyższe ceny działek inwestycyjnych, a więc większe wpływy do budżetu ze sprzedaży – cieszy się burmistrz Adam Zielnik, obserwując postęp prac przy budowie zupełnie nowej drogi w Strefie Aktywności Gospodarczej w naszym mieście. - Oprócz drogi, gdzie inwestorem jest Gmina, os. Łokietka, na tzw. Manhattanie zrobię przy okazji duży parking służący mieszkańcom,

Piątek, 24 sierpnia 2018 12:17

Gramy o pięć milionów na zagospodarowanie zalewu

- Krok po kroku, metodycznie, systematycznie, acz nieubłaganie przemy do przodu - oznajmia burmistrz Wolbromia. - Nasz wniosek na Zalew przeszedł pozytywnie kwalifikację finansową. Jak się komuś wydaje, że takie rzeczy dzieją się same, to uprzejmie informuję, że do tej pory odpadło już 16 wniosków. Przed nami kwalifikacja merytoryczna. Więc tradycyjnie - wierzący się modlą, niewierzący też, bo nie zaszkodzi, a wszyscy trzymają kciuki – zachęca Adam Zielnik.

Piątek, 17 sierpnia 2018 11:29

Mapa żłobków i klubów dziecięcych

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchomiło na Portalu Informacyjno-Usługowym Emp@tia mapę żłobków i klubów dziecięcych.

Piątek, 10 sierpnia 2018 13:47

Zaproszenie na Gminne Dożynki- Wierzchowisko 2018

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik wraz ze Społeczeństwem Sołectwa Wierzchowisko serdecznie zaprasza w dniu 19 sierpnia 2018 na Dożynki Gminy Wolbrom do Wierzchowiska.

Piątek, 10 sierpnia 2018 12:43

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy ogród w Gminie Wolbrom 2018

Poznaliśmy wyniki III edycji konkursu „Najpiękniejszy ogród w gminie Wolbrom 2018”, którego organizatorami był Burmistrz MiG Wolbrom wspólnie z firmą Ogrodnictwo Domaniewice. Spośród 24. zgłoszonych do konkursu ogrodów, za najpiękniejszy uznano ogród Pani Małgorzaty Pałki z Łobzowa. Drugie miejsce komisja przyznała ogrodowi Pani Urszuli Rolki z Gołaczew ul. Jasna a trzecie miejsce ogrodowi Pani Marioli Sęk z Brzozówki.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4  >  >|