Lipiec 2018

Czwartek, 12 lipca 2018 08:15

Z "Terytorialsami" bezpieczniej

Ich zadaniem jest wspieranie i obrona swoich lokalnych społeczności. Motto, noszone w sercu i na mundurze to: ”Zawsze gotowi, zawsze blisko”. Nie ważne, czy zagrozi nam nieprzyjaciel, tragiczne zdarzenie losowe, czy rozszalały żywioł natury, mają służyć nam pomocą. Wojska Obrony Terytorialnej, bo o nich mowa, rozpoczynają rekrutację w naszym regionie.

Środa, 11 lipca 2018 11:22

Monitoring suszy rolniczej na terenie Gminy Wolbrom

Dane z dnia 5.07.2018 roku ze strony internetowej Instytutu Upraw Nawożenia i Gleboznawstwa - Państwowego Instytutu Badawczego "MONITORING SUSZY ROLNICZEJ"

Wtorek, 10 lipca 2018 13:09

FTT Wolbrom S.A. zatrudni na stanowisku Specjalista ds. eksportu

Wymagania: -Wykształcenie wyższe, wskazane: handel międzynarodowy lub zarządzanie, -Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego–warunek konieczny, -Wskazana znajomość języka angielskiego, -Współudział w opracowywaniu ofert handlowych i strategii sprzedaży, -Poszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych klientów, -Umiejętność pracy w zespole, -Dobra organizacja pracy własnej, -Komunikatywność.

Wtorek, 10 lipca 2018 12:49

Firma INSURIS Ubezpieczenia-Kredyty-Leasing zatrudni

W związku z dynamicznym rozwojem, firma INSURIS Ubezpieczenia-kredyty-leasing, poszukuje pracowników do biura w Wolbromiu przy ul. Żwirki i Wigury 25.

Piątek, 06 lipca 2018 14:35

Uwaga - Awaria sieci wodociągowej

Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. informuje, iż z powodu awarii na sieci wodociągowej, od godziny 12.00 dnia 06.07.2018 r. do czasu jej usunięcia, wystąpią braki w dostawach wody w miejscowościach Kąpiele Wielkie Stara Wieś (od szkoły w stronę Miechówki) oraz Miechówka. Za utrudnienia przepraszamy.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4  >  >|