Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2018 » Lipiec » FTT Wolbrom S.A. zatrudni na stanowisku Specjalista ds. eksportu

FTT Wolbrom S.A. zatrudni na stanowisku Specjalista ds. eksportu

2018-07-10 13:09:00

Wymagania: -Wykształcenie wyższe, wskazane: handel międzynarodowy lub zarządzanie, -Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego–warunek konieczny, -Wskazana znajomość języka angielskiego, -Współudział w opracowywaniu ofert handlowych i strategii sprzedaży, -Poszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych klientów, -Umiejętność pracy w zespole, -Dobra organizacja pracy własnej, -Komunikatywność.

Osobie zatrudnionej oferujemy:
  • -możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • -stabilną pracę w ciągle rozwijającym się zespole,
  • -możliwość stałego podnoszenia  kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach,
  • -ciekawe wyzwania zawodowe,
  • -dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,
  • -świadczenia z funduszu socjalnego.
Aplikacje prosimy składać do Działu Kadr i Płac drogą elektroniczną:
kariera@fttwolbrom.com.pl
na adres Spółki:
Fabryka Taśm Transporterowych
Wolbrom Spółka Akcyjna,
ul.1-go Maja 100, 32-340 Wolbrom

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzania przez FTT Wolbrom S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity, Dz. U. 2016 r. poz.922 z dnia 28. 06. 2018 r.)”

Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM SA to najstarszy producent wyrobów gumowych w Polsce. Ponad stuletnie doświadczenie oraz nowoczesność stosowanych technologii to gwarancja najwyższej jakości produkcji. Wyroby są wytwarzane przy zastosowaniu maszyn i urządzeń najnowszej generacji. Pozwala to na osiągnięcie wysokiego poziomu technologicznego. Celem działalności Fabryki jest spełnienie oczekiwań Klientów w zakresie jakości, terminowości dostaw, odpowiednio długich okresów gwarancji oraz dobrej ceny produkowanych taśm przenośnikowych i innych wyrobów oferowanych do sprzedaży.