Lipiec 2017

Czwartek, 20 lipca 2017 10:46

NAJPIĘKNIEJSZY OGRÓD W GMINIE WOLBROM 2017

Do tegorocznej edycji konkursu „Najpiękniejszy ogród w Gminie Wolbrom 2017” organizowanego przez Burmistrza MiG Wolbrom wspólnie z firmą Ogrodnictwo Domaniewice zostało zgłoszonych 18 ogrodów z terenu całej gminy. Zgodnie z regulaminem konkursowym, w dniach 24-31 lipca br. członkowie komisji dokonają oględzin i oceny każdego ogrodu. Wyniki poznamy tradycyjnie podczas dożynek, które w tym roku odbędą się w dn. 20 sierpnia w Zarzeczu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Czwartek, 20 lipca 2017 09:33

V Wolbromskie Rodzinne Spotkania Trzeźwościowe

Wolbromska Grupa Animatorów Trzeźwođci zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do uczestnictwa w Rodzinnym Spotkaniu Trzeźwościowym, które odbędzie się w Klasztorze Sióstr Norbertanek w Imbramowicach w dniu 5 sierpnia 2017 roku. W programie spotkania zaczynającego się o godz. 13.00 zaplanowano udział we mszy świętej, wykład terapeutyczny, mitingi otwarte AA i Al-Anon oraz zabawę przy zespole muzycznym.

Czwartek, 20 lipca 2017 07:44

Przedwakacyjne wspomnienia - Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Porębie Górnej i Porębie Dzierżnej

„Lato, lato, lato czeka…” słowa znanej wszystkim piosenki są refrenem rozbrzmiewającym w ostatni dzień roku szkolnego w murach szkół. Po nich zwykle brać szkolna radośnie opuszcza szkolne progi, by zanurzyć się w letnich przygodach, w magii wakacji. Uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Porębie Górnej i Porębie Dzierżnej pożegnali rok szkolny radośnie, zabierając na drogę życzenia bezpiecznych i pełnych przygód wakacji złożone przez Panią Dyrektor Barbarę Marchajską.

Środa, 19 lipca 2017 12:29

NABÓR DO SŁUZBY PRZYGOTOWAWCZEJ na potrzeby korpusu szeregowych

S k o r z y s t a j z o k a z j i! NABÓR DO SŁUŻBY PRZYGOTOWAWCZEJ na potrzeby korpusu szeregowych. Odbycie służby przygotowawczej umożliwia ubieganie się o powołanie do zawodowej służby wojskowej, służbę w Wojskach Obrony Terytorialnej oraz w Narodowych Siłach Rezerwowych.

Czwartek, 13 lipca 2017 11:37

Konkurs fotograficzny pn. “Beskid Wyspowy dla każdego … i małego I dużego!”

Stowarzyszenie „Razem dla Regionu” przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego organizuje konkurs polegający na wykonaniu fotografii w jednej z poniższych kategorii:

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|