Wtorek, 12 grudnia 2017 13:57

Medale "Za zasługi dla obronności kraju" dla rodziców żołnierzy

Urząd Miasta i Gminy w Wolbromiu informuje, że Wojskowy Komendant Uzupełnień w Krakowie podjął działania zmierzające do sporządzenia wykazu rodziców, którzy wychowali kilkoro swoich dzieci na wzorowych i ofiarnych żołnierzy, celem wyróżnienia ich medalami „Za zasługi dla obronności kraju”.

Piątek, 08 grudnia 2017 14:15

Powinszowania dla Władysławy Pielki- stulatki z Zabagnia

Pani Władysława Pielka z Zabagnia we wspaniałym nastroju obchodziła swoje setne urodziny. Obok najbliższej rodziny, dziś życzenia dostojnej Jubilatce składał burmistrz MiG Wolbrom Adam Zielnik, zastępca kierownika USC Agnieszka Gołembiowska-Karoń oraz przedstawiciele ZUS z Olkusza i Chrzanowa. Seniorka urodziła się w Łobzowie 7 grudnia 1917 roku, jako drugie dziecko Stefana i Marianny z d. Dudek.

Piątek, 08 grudnia 2017 09:47

XXIII KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – ETAP REJONOWY

Już po raz kolejny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kąpielach Wielkich był współorganizatorem etapu rejonowego XXIII Konkursu Wiedzy Biblijnej, tym razem w zakresie znajomości Ewangelii wg św. Marka. W tym roku szkolnym w etapie regionalnym, który odbył się 23 listopada 2017r. udział wzięło 19 uczniów wyłonionych w etapach szkolnych z 8 szkół naszego dekanatu: ZS w Bydlinie, ZS w Wierzchowisku, SP w Jeżówce, ZSP w Wolbromiu, SP w Chlinie, SP w Szreniawie, ZS w Dłużcu, ZSP w Kąpielach Wielkich.

Czwartek, 07 grudnia 2017 10:32

Szkolenia za bony w Małopolsce

Nawet do 87% dofinansowania do szkoleń można uzyskać uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera”, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Szansę na otrzymanie dofinansowania w formie bonów otrzymają wszyscy uczestnicy projektu, którzy spotkają się z doradcą zawodowym i wraz z nim określą jakich szkoleń potrzebują. Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie : https://www.pociagdokariery.pl

Czwartek, 07 grudnia 2017 08:16

Wypłaty stypendium

Urząd Miasta i Gminy w Wolbromiu informuje, iż wypłata pomocy materialnej dla uczniów - stypendium szkolne nastąpi od dnia 11 grudnia 2017 r. (poniedziałek).

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|