Piątek, 15 grudnia 2017 08:56

Uwaga mieszkańcy Poręby Dz. Łobzowa i Jeżówki - przerwy w dostawie wody

WZWKGKiM informuje, że w dniu dzisiejszym 15 grudnia (piątek) mogą wystąpić przerwy w dostawie wody w Porębie Dzierżnej, Łobzowie i Jeżówce. Przerwy w dostawie spowodowane są awarią na sieci wodociągowej. Zakład przeprasza za zaistniałe utrudnienia.

Piątek, 15 grudnia 2017 08:16

NIE dla czadu

W związku z propagowaną przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej ogólnopolską akcją „NIE dla czadu”, przypominamy informacje na temat zagrożeń zatruciem tlenkiem węgla oraz rady odnośnie zapobiegania i instrukcję postępowania w przypadku gdy dojdzie do zatrucia. Sezon grzewczy w pełni – rady zatem są bardzo na czasie.

Czwartek, 14 grudnia 2017 09:28

Dziś debata społeczna o bezpieczeństwie w gminie Wolbrom!

Jeśli chcesz poznać informacje o stanie bezpieczeństwa w naszej gminie, zadać pytanie policjantom lub pomóc w wypracowaniu rozwiązań poprawiających stan bezpieczeństwa, przyjdź dziś na otwartą debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu w gminie Wolbrom.

Środa, 13 grudnia 2017 15:40

X Targi Wolontariatu odbyły się w Wolbromiu

7 grudnia 2017 r. wspólnie ze Stowarzyszeniem Dobroczynnym „Res Sacra Miser” w Olkuszu wolontariusze z terenu powiatu olkuskiego obchodzili swoje święto. Wydarzenie to było wyjątkowe – po raz pierwszy odbyło się ono w Wolbromiu pod patronatem Burmistrza Adama Zielnika z udziałem lokalnych instytucji i organizacji.

Środa, 13 grudnia 2017 13:12

Mamy 35 400,00 zł. dofinansowania na wyposażenie gabinetów szkolnych

Gmina Wolbrom otrzymała dotację z Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego na wyposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej w naszych szkołach. Finansowanie tego zadania reguluje odrębna ustawa o szczególnych rozwiązaniach zapewniających poprawę jakości i dostępności świadczeń opieki zdrowotnej. Środki te w 100 % pochodzą z budżetu państwa. Kwoty przyznanej dotacji dla poszczególnych szkół wynoszą:

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|