Maj 2016

Czwartek, 05 maja 2016 12:35

Głosujmy na Wolbrom.

Internauci z Gminy Wolbrom mogą się wykazać prawdziwym poczuciem wspólnoty. Oddając codziennie swój głos w dwóch ogólnopolskich konkursach internetowych, mogą sprawić, że w parku przy ul Krakowskiej powstanie, wyjątkowy, rodzinny plac zabaw, a na wolbromskim basenie prawdziwa siłownia, i to zupełnie za darmo! Zależy to tylko od Was, drodzy Internauci! Sposób jest bardzo prosty - wystarczy codziennie głosować. Obie akcje wspiera Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik.

Czwartek, 05 maja 2016 11:33

Powodzenia na maturze

Z okazji rozpoczętych egzaminów wszystkim 96. maturzystom zdającym egzamin dojrzałości w wolbromskim Zespole Szkół, burmistrz Wolbromia Adam Zielnik życzy wymarzonych tematów, połamania piór, oraz jak najlepszych wyników, które otworzą drogę do rozwinięcia skrzydeł w dalszym kształceniu, oraz realizacji zawodowych marzeń i pomyślnej przyszłości!

Środa, 04 maja 2016 14:04

8 maja miejsko-gminny Dzień Strażaka

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom oraz Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzegowej serdecznie zapraszają w dniu 8 maja 2016 roku (niedziela) na: miejsko-gminne obchody Dnia Strażaka połączone z uroczystością otwarcia wyremontowanego budynku remizy OSP Strzegowa.

Środa, 04 maja 2016 10:19

Ogłoszenie o konsultacjach w Chełmie w sprawie ustalenia nazw ulic

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom w ogłoszeniu z dnia 4 maja 2016 roku, informuje o konsultacjach społecznych na terenie sołectwa Chełm, które odbędą się w dniu 20 maja 2016 roku w godzinach 15.00-19.00 w budynku Szkoły Podstawowej w Chełmie.

Środa, 04 maja 2016 08:37

DZIEŃ STRAŻAKA 2016

Wyrazy szacunku i uznania za służbę, trud, poświęcenie i ofiarność oraz podziękowania za wzorową pracę na rzecz bezpieczeństwa pożarowego, przeciwdziałania skutkom klęsk żywiołowych oraz innych zagrożeń składa wszystkim strażakom z jednostek OSP i PSP Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik