Sierpień 2015

Wtorek, 18 sierpnia 2015 07:43

Paszport językowy do Europy - korespondencja

W minionym roku szkolnym nauczyciele Zespołu Szkół, ul. Pod Lasem przystąpili do realizacji projektu pt. „Paszport językowy do Europy” w ramach międzynarodowego programu ERASMUS PLUS. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i na jego realizację ZS otrzymał 43 tys. euro.

Piątek, 14 sierpnia 2015 08:08

Fundacja Rosa Vita zaprasza na spotkanie

Fundacja Rosa Vita zaprasza na kolejne spotkanie na temat profilaktyki nowotworowej. 30 sierpnia 2015 (w niedzielę) o godzinie 11:00 w budynku OREW na ulicy Skalskiej 22 omawiać będziemy problemy zdrowotne mężczyzn. Nowotwory jądra, prostaty, nerek a także pęcherza omawiać będzie lekarz, urolog dr Jakub Szmer z Katedry i Kliniki Urologii UJ w Krakowie.

Środa, 12 sierpnia 2015 13:02

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 19a Ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 roku publikujemy ofertę realizacji zadania publicznego, która wpłynęła do UMiG Wolbrom w dniu 12 sierpnia 2015 roku na "Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej".

Wtorek, 11 sierpnia 2015 06:55

Zaproszenie na piknik z końmi i wyścigi konne

Jacek Soska, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego zaprasza po raz trzeci w tym roku na „wolbromskie błonia”, czyli międzytorze przed Brzozówką. W najbliższą niedzielę 16 sierpnia odbędzie się "Piknik z końmi" dla dzieci z bezpłatnymi przejażdżkami oraz konkursami z nagrodami i pucharami w sześciu konkurencjach. Jak zwykle nie zabraknie wyścigów konnych, w tym biegu "Wielkiej Włościańskiej Gonitwy Wolbromskiej" o Puchar Burmistrza Adama Zielnika. Szczegóły na plakacie.

Czwartek, 06 sierpnia 2015 13:47

Znów mamy jeden KS Przebój

Po półtora roku od chwili likwidacji KS Przebój Wolbrom, a następnie powstania dwóch rywalizujących ze sobą nowych klubów piłkarskich, mieniących się jego następcami, doszło do wyczekiwanego przez wszystkich połączenia. Po wielu rozmowach i mediacjach zainicjowanych przez burmistrza Wolbromia Adama Zielnika, we wtorek 4 sierpnia doszło do scalenia Stowarzyszenia Akademia Piłkarska Przebój oraz Stowarzyszenia Przebój 1937 w jedno stowarzyszenie KS Przebój w Wolbromiu.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6  >  >|