Wrzesień 2015

Poniedziałek, 14 września 2015 10:47

Ruszają zapisy na studia w Wolbromiu

Międzynarodowe Centrum Studiów Podyplomowych Społecznej Akademii Nauk zaprasza do podjęcia nauki w filii w Wolbromiu. Szczegóły na załączonych plakatach.

Poniedziałek, 14 września 2015 10:29

Ogólnopolska kampania społeczna „Cukrzyca bez powikłań”

W ramach kampanii „Cukrzyca bez powikłań” odbędą się we wrześniu i październiku w Wolbromiu i Olkuszu bezpłatne konsultacje specjalistyczne dla mieszkańców Małopolski z rozpoznaną cukrzycą. Inicjatywa organizacji konsultacji specjalistycznych ma za zadanie kontrolę i przeciwdziałanie towarzyszącym chorobie powikłaniom oraz skuteczną profilaktykę zgodną z europejskimi standardami.

Piątek, 11 września 2015 14:40

Oferta realizacji zadania publicznego

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 19 a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. publikujemy ofertę realizacji zadania publicznego, która wpłynęła do UMiG Wolbrom w dniu 11 września 2015 r. na następujący rodzaj zadania: "Pomoc społeczna, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób".

Piątek, 11 września 2015 13:43

Remont toalet w DK

Jeszcze w tym roku Dom Kultury w Wolbromiu doczeka się poważnego remontu toalet. Będzie to możliwe dzięki pozyskaniu środków z Ministerstwa Kultury. Remont wykona wyłoniona w niedawno zakończonym postępowaniu przetargowym, do którego przystąpiło dwóch oferentów, Firma Remontowo-Budowlana Ryszarda Straszaka z Bydlina, która dała lepsze warunki.

Piątek, 11 września 2015 09:59

Wsparcie dla Justyny

Na zaproszenie burmistrza Adama Zielnika w wolbromskim magistracie odbyło się miłe spotkanie, podczas którego młodej mieszkance Lgoty Wolbromskiej Justynie, zmagającej się z chorobą nowotworową zostały przekazane środki zebrane podczas aukcji zorganizowanych na Gminnych Dożynkach w Łobzowie i na Dniach Wolbromia.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|