Wrzesień 2015

Czwartek, 17 września 2015 13:58

Dom Kultury zaprasza do teatru

Już 25 września o godz. 19 nastąpi inauguracja nowego sezony teatralnego w wolbromskim Domu Kultury. Na początek spektakl „Ławeczka” w wykonaniu aktorów Teatru Bagatela. Zapraszamy.

Czwartek, 17 września 2015 09:48

Kończą remont fogrówki

Dobiegają końca prace remontowe realizowane w tym roku przy blisko 50% udziale środków na remonty dróg dojazdowych do pól pochodzących z budżetu Województwa Małopolskiego. W tym roku uda się zmodernizować z udziałem tych funduszy tylko jedną drogę – kolejny odcinek łącznika pomiędzy Porębą Dzierżną i Bożą Wolą. Pierwsza część tej drogi była naprawiana z podobnym dofinansowaniem w ubiegłym roku.

Czwartek, 17 września 2015 09:18

Międzynarodowy turniej judo

UKS Judo Wolbrom zaprasza miłośników sportów walki do hali przy Domu Kultury w Wolbromiu przy ul. Leśnej 2 na VIII Międzynarodowy Turniej Judo, w ramach którego zostaną rozegrane: Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Juniorów i Juniorów Młodszych, Turniej Rankingowy Młodzików oraz Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom. Zawody odbędą się w dniach 19 września od godz. 10 (sobota) i 20 września od godz. 11.30 (niedziela. Wstęp wolny

Czwartek, 17 września 2015 08:35

Zaproszenie dla osób z chorobami nerek

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II zaprasza na spotkanie chorych i członków rodzin osób dotkniętych schorzeniami nerek i dializowanych. Spotkanie odbędzie się w dniu 30 września 2015 r.o godz. 12.00 na terenie Szpitala (szczegóły spotkania na załączonym plakacie). Celem spotkania jest rozpropagowanie nowych możliwości leczenia niewydolności nerek jakie otworzyły się dzięki przeszczepom rodzinnym i łańcuchowym.

Czwartek, 17 września 2015 07:07

VI konkurs na produkt lokalny

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Nad Białą Przemszą” ogłasza VI edycję konkursu na Produkt Lokalny „Nad Białą Przemszą”. Celem konkursu jest zidentyfikowanie i promocja zasobów obszaru działalności LGD „Nad Białą Przemszą".

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|