Wrzesień 2015

Wtorek, 15 września 2015 18:51

Uwaga - brak wody!

WZWiK informuje, że z powodu awarii pompy głębinowej do czasu jej usunięcia nastąpi brak wody w miejscowościach: Chełm, Chełm kol. Grabie, Gołaczewy i Gołaczewy Piaski, a także w Wolbromiu na os. Łukasińskiego. Zakład przeprasza za utrudnienia.

Poniedziałek, 14 września 2015 17:17

Nowy rok szkolny po pracowitych wakacjach

Piękny czas letniego wypoczynku uczniów wiąże się zazwyczaj z dalszą wytężoną praca w budynkach szkolnych i przedszkolnych. Większe i mniejsze prace modernizacyjne zostały przeprowadzone w minione wakacje praktycznie we wszystkich placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Wolbrom. Korespondencję na temat wykonanych w wakacje prac w szkole, którą przedstawiamy poniżej nadesłano do nas z ZS w Dłużcu. O pracach w innych placówkach obiecujemy napisać osobno.

Poniedziałek, 14 września 2015 16:40

Szkoła Rozwoju EKOMARKA zaprasza

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych oraz Pustynne Centrum Informacji w Kluczach mają zaszczyt zaprosić Państwa na bezpłatne warsztaty w ramach Szkoły Rozwoju EKOMARKA, będącej częścią projektu „Natura 2000 – Pozytywna Inspiracja” dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Poniedziałek, 14 września 2015 15:56

Nauka może być fajna

Przekonali się już o tym wielokrotnie uczniowie uczestniczący w różnorodnych imprezach popularyzujących wiedzę w niestandardowy sposób. Już w najbliższy piątek będzie kolejna okazja do spotkania ze ... światłem. Wolbromska „Dwójka” zaprasza na „Jesienny Piknik Naukowy”, w którym może wziąć udział każdy ciekawy świata młody człowiek (młodsze dzieci zapraszamy z opiekunem). Szczegóły na załączonym plakacie

Poniedziałek, 14 września 2015 13:34

Schetynówka coraz bliżej

Dziś w wolbromskim magistracie burmistrz Adam Zielnik podpisał umowę z wykonawcą remontu tegorocznej schetynówki. Zaraz potem reprezentanci zleceniodawcy dokonali przekazania placu budowy wykonawcy. Mieszkańcy południowej części miasta będą się zatem w niedługim czasie musieli liczyć z utrudnieniami w komunikacji, bowiem z racji napiętych terminów prace mają być rozpoczęte bez zbędnej zwłoki.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|