Listopad 2014

Piątek, 07 listopada 2014 10:00

Park nad zalewem do 15 grudnia

Do 15 grudnia mają zostać zakończone prace związanie z zagospodarowaniem południowej części zalewu wolbromskiego – od strony drogi wojewódzkiej przy parkingu - z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Umowa na dofinansowanie została podpisana przez burmistrza i marszałka Sowę 8 października br. Właśnie zakończono procedury przetargowe i wczoraj podpisano umowę z wykonawcą.

Piątek, 07 listopada 2014 09:42

Rozstrzygnięto przetargi na budowę kanalizacji

Wkrótce rozpoczną się prace związane z budową nowej nitki sieci kanalizacyjnej. Rozstrzygnięte zostały właśnie dwa przetargi na budowę sieci w Łobzowie oraz na terenie Wolbromia w ul. Kościuszki. Obydwa odcinki są ze sobą powiązane i w efekcie posłużą do odprowadzenia ścieków z Łobzowa do wolbromskiej oczyszczalni.

Piątek, 07 listopada 2014 07:50

Polskie kino na bis w DK

Dom Kultury w Wolbromiu zaprasza 11 listopada do kina Radość na seanse w ramach obchodów święta niepodległości "Polskie kino na bis". Szczegóły na plakacie:

Piątek, 07 listopada 2014 07:48

ULKS Victoria Dłużec zaprasza na zawody

Otrzymaliśmy zaproszenie ULKS VICTORIA Dłużec na rozgrywki w badmintona, dofinansowane z funduszy FIO, które odbędą się w ramach realizacji projektu LGD "Nad Białą Przemszą". Oto nadesłane szczegóły:

Piątek, 07 listopada 2014 07:30

W Jaroszowcu rusza rehabilitacja dzienna

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Chorób Płuc i Rehabilitacji w Jaroszowcu Krzysztof Grzesik informuje, iż od 1 grudnia 2014r w Wojewódzkim Szpitalu Chorób Płuc i Rehabilitacji w Jaroszowcu zostanie uruchomiony Ośrodek Rehabilitacji Dziennej - pierwsza tego typu placówka dla powiatu olkuskiego. Szczegóły w załączonym piśmie: