Sierpień 2013

Poniedziałek, 12 sierpnia 2013 09:28

Pierwsza pomoc przez telefon!

Niejednokrotnie słyszymy w mediach o sytuacjach kiedy pracownicy jednostek ratowniczych przez telefon udzielają wskazówek dotyczących pierwszej pomocy, ratując przy tym życie poszkodowanego. Jak ważną sprawą jest umiejętność udzielania takiej pomocy telefonicznie przekonał się jeden z mieszkańców Wolbromia, który dzięki przekazaniu jasnych wskazówek przez dyżurnych PSP w Olkuszu uniknął wykrwawienia z powodu przeciętej tętnicy.

Piątek, 09 sierpnia 2013 12:19

Ostrzeżenie meteorologiczne

Ostrzeżenie o silnych burzach z gradem

Czwartek, 08 sierpnia 2013 12:04

Informacja o zmianie wzoru deklaracji śmieciowej

Referat Podatków i Opłat Urzędu Miasta i Gminy w Wolbromiu informuje, że na podstawie Uchwały Nr XXXVII/238/2013 Rady Miejskiej w Wolbromiu z dnia 27 czerwca 2013r. dokonano zmiany wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi stanowiącego załącznik do Uchwały Nr XXXII/204/2013 Rady Miejskiej w Wolbromiu z dnia 4 lutego 2013r.

Czwartek, 08 sierpnia 2013 07:55

III Wolbromski Bieg na Zakończenie Lata!

25 sierpnia o godz.10.00 podczas tegorocznych dożynek odbędzie się III Wolbromski Bieg na Zakończenie Lata 2013. Biuro zawodów będzie czynne tego dnia od godz. 8.00 do 9.30. Opłata startowa wynosi 10 zł. Wszystkie szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 32 6441 341 lub 606 721 082 oraz na stronie internetowej www.dk.wolbrom.pl. Zapraszamy!

Środa, 07 sierpnia 2013 11:59

Konkurs wojewódzki - "Cudowna moc bukietów"

Instytut Dziedzictwa zaprasza do udziału w IV edycji konkursu „Cudowna Moc Bukietów”. Konkurs jest adresowany do mieszkańców województwa małopolskiego i turystów. Jego finał odbędzie się w czwartek 15 sierpnia na Małym Rynku w Krakowie. Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod nr tel. 668 183 183 lub na stronie internetowej: www.instytutdziedzictwa.pl

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|