Sierpień 2013

Wtorek, 20 sierpnia 2013 08:51

Niepubliczne przedszkole zaprasza na festyn

Dyrekcja i nauczyciele Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego w Wolbromiu zapraszają przedszkolaki na FESTYN RODZINNY, który odbędzie się 23. sierpnia (piątek) w godzinach od 10.00- 12.00 nad Zalewem Nerka. Od godz. 13 do zabawy mogą dołączyć wszystkie chętne dzieci z opiekunami. Przewidziane są rodzinne konkurencje z nagrodami i liczne atrakcje dla najmłodszych m.in.: dmuchana zjeżdżalnia, która zostanie udostępniona przez Bank SKOK "Jaworzno", malowanie buziek, zabawy przy muzyce.

Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 10:56

Zapraszamy na Dożynki w Gminie Wolbrom

25 sierpnia gmina Wolbrom będzie dziękowała za plony. Mieszkańcy wszystkich sołectw i miasta będą świętować w gościnnych progach wolbromskiego Domu Kultury. Uroczystości rozpocznie msza św. dziękczynna w kościele Podwyższenia Krzyża Św. o godz. 16. Po niej zaplanowano wiele atrakcji, w tym bicie rekordu Polski w pieczeniu największego obwarzanka. Na gościnne występy przyjadą też gospodynie z okolic Biłgoraja. Zachęcamy do zarezerwowania tego niedzielnego popołudnia na udział w święcie.

Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 09:27

Wyruszyła XXXI Pielgrzymka Wolbromska

Sierpień to szczególny miesiąc, w którym pątnicy wyruszają na pielgrzymki do Częstochowy. Wśród setek polskich sanktuariów Jasna Góra ma swoje pierwsze i uprzywilejowane miejsce dla katolików. Rocznie to sanktuarium nawiedza od miliona do dwóch milionów pielgrzymów. Przybywają, by modlić się przed cudownym obrazem Matki Bożej Częstochowskiej, słynącym wieloma łaskami i na trwałe wpisanym w dzieje Polski. Wśród pątników nie brakuje wolbromian.

Środa, 14 sierpnia 2013 09:33

Zmiana godziny Biegu na Zakończenie Lata!

Informujemy, że zmieniła się godzina III Wolbromskiego Biegu na Zakończenie Lata, który odbędzie się 25 sierpnia podczas tegorocznych dożynek. Start o godz. 11.00, a biuro zawodów czynne będzie tego dnia od godz. 9.00. Opłata startowa wynosi 10 zł. Wszystkie szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 32 6441 341 lub 606 721 082 oraz na stronie internetowej www.dk.wolbrom.pl. Zapraszamy!

Wtorek, 13 sierpnia 2013 13:48

Młodzi strażacy świętowali w Kluczach

W ubiegłą sobotę 10 sierpnia w Kluczach odbył się III Małopolski Zlot Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, na który przybyło około stu drużyn młodych strażaków. Mimo pochmurnej pogody atmosfera była fantastyczna i każdemu dopisywał dobry humor. Dzięki zaproszeniu od organizatorów Zlotu mięliśmy okazję promowania naszej gminy wśród przybyłych na imprezę gości.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|