Sierpień 2013

Czwartek, 29 sierpnia 2013 11:01

Zakopane stolicą piłki nożnej dzięki WAP - Młodzi przebojem

Zakopane, oprócz tego, że jest najbardziej znanym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu malowniczych Tatr oraz nieformalną zimową stolicą Polski, w ostatnim czasie zasłynęło również z tego, iż to właśnie tam adepci Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej – „Młodzi przebojem” spędzili swój pierwszy prawdziwy piłkarski obóz sportowy. W dniach 10-15. sierpnia wychowankowie WAP z roczników 2001-2004 szlifowali swój piłkarski talent właśnie w górskiej scenerii.

Czwartek, 29 sierpnia 2013 10:44

Odświeżone szkoły czekają na uczniów

Rok szkolny za pasem, w poniedziałek wypoczęci uczniowie wrócą na szkolne korytarze. W budynkach i otoczeniu szkół w czasie wakacji nie było jednak cicho i spokojnie. W większości obiektów oświatowych w gminie Wolbrom przez letnie miesiące trwały remonty i modernizacje.

Czwartek, 29 sierpnia 2013 09:23

Informacja

W związku z migracją danych do nowego serwisu BIP prowadzoną przez Urząd Marszałkowski w Krakowie mogą wystąpić chwilowe problemy z dostępem do BIP Gminy Wolbrom. Za utrudnienia przepraszamy.

Środa, 28 sierpnia 2013 14:26

Nowe zabiegi operacyjne w Nowym Szpitalu w Olkuszu

Od dłuższego czasu Nowy Szpital w Olkuszu z myślą o dobru pacjentów stale doskonali i podwyższa jakość swoich usług. W systematycznie poszerzającej się ofercie wśród wielu nowoczesnych usług medycznych znalazł się ostatnio także zabieg wertebroplastyki. Według informacji podanych przez szpital, to nie koniec nowości i już wkrótce lekarzy czekają kolejne wyzwania.

Wtorek, 27 sierpnia 2013 14:52

Uwaga! - znaleziono kluczyki od samochodu

Straż Miejska informuje, że znalezione kluczyki od samochodu marki FORD są do odebrania w jej siedzibie w budynku Urzędu Miasta i Gminy Wolbrom.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|