Wtorek, 16 lipca 2013 14:12

Docenili nasze specjały

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Olkuszu: W ostatni weekend czerwca na placu przed Oświęcimskim Centrum Kultury odbył się czwarty półfinał tegorocznego Małopolskiego Festiwalu Smaku. Do Oświęcimia zawitało 20 producentów żywności z powiatów oświęcimskiego, chrzanowskiego i olkuskiego. Na stoiskach można było skosztować wyśmienitych wędlin, pieczywa, miodów, zup. Wśród wyróżnionych znalazła się też firma z Wolbromia.

Wtorek, 16 lipca 2013 12:40

Mamy dotację na remizy

Została rozstrzygnięta tegoroczna edycja konkursu pn. „Małopolskie Remizy”. Dzięki dofinansowaniu uzyskanemu w ramach projektu, który ma na celu przede wszystkim poprawę warunków pracy strażaków w Małopolsce, wyremontowane zostaną kolejne dwie remizy z terenu Gminy Wolbrom. Komisja konkursowa dokonała oceny merytorycznej 138 wniosków zgodnie z kryteriami ustalonymi w Regulaminie konkursu.

Wtorek, 16 lipca 2013 12:18

Koncert charytatywny dla Michałka

Kilka tygodni temu pisaliśmy o chorym chłopcu, który potrzebuje pomocy. Michałek ma 5 lat, w listopadzie ubiegłego roku zdiagnozowano u niego postępującą, śmiertelną chorobę genetyczną - Ceroidolipofuscynozę. Leczenie i rehabilitacja dziecka jest bardzo kosztowne – pomoc w zbiórce pieniędzy zaoferowali muzycy, którzy zagrają koncert charytatywny. Zapraszając do udziału w wydarzeniu zachęcamy do hojności…

Poniedziałek, 15 lipca 2013 07:22

Propozycja dla najmłodszych na deszczowy dzień

Na prośbę Centrum Inicjatyw Lokalnych zachęcamy dzieci do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Twoja ulubiona opowieść biblijna”. Mamy nadzieję, że propozycja zainteresuje najmłodszych mieszkańców i zachęci ich do wzięcia udziału w zmaganiach artystycznych.

Poniedziałek, 15 lipca 2013 07:14

Zainwestuj w siebie - zostań specjalistą ds. innowacji

Prowadzisz biznes w Małopolsce lub pracujesz w mikro, małej firmie? Już teraz zgłoś się do projektu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. W nowym projekcie „Ekspert do spraw innowacji” przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę bezpłatnych szkoleń i warsztatów.

|<  <  832 - 833 - 834 - 835 - 836 - 837 - 838 - 839 - 840 - 841  >  >|