Środa, 31 lipca 2013 14:37

Informacja o konsultacjach społecznych

W związku z trwającymi do 16 sierpnia konsultacjami społecznymi rozszerzonego projektu Programu ochrony powietrza dla woj. małopolskiego Marszałek zaprasza do udziału w otwartym dla społeczeństwa spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 8 sierpnia br. o godz. 13 w siedzibie PAN w Krakowie przy ul Sławkowskiej 17.

Środa, 31 lipca 2013 13:23

Rodzinne Spotkanie Trzeźwościowe

Wolbromska Grupa Anonimowych Alkoholików „POKORA” zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do uczestnictwa w Rodzinnym Spotkaniu Trzeźwościowym, które odbędzie się w Klasztorze Sióstr Norbertanek w Imbramowicach w dniu 10 sierpnia 2013 roku. W programie spotkania zaczynającego się o godz. 13.00 zaplanowano udział we mszy świętej, wykład terapeutyczny, mitingi oraz spotkanie przy muzyce. Uczestnicy mają zapewniony poczęstunek w postaci kiełbasek i kawy.

Środa, 31 lipca 2013 11:07

Projekcja filmu w rocznicę powstania warszawskiego

Przypominamy: jutro, 1. sierpnia, w 69. rocznicę powstania warszawskiego Kino „Radość” zaprasza na film Leszka Wosiewicza „Był sobie dzieciak” z Magdaleną Cielecką i Rafałem Fudalejem w rolach głównych. W tym dniu film nawiązujący do wydarzeń powstania warszawskiego swą ogólnopolską premierę i będzie wyświetlany tylko w kilku wybranych kinach. Cena wszystkich biletów na ten specjalny seans wynosi 12 zł.

Środa, 31 lipca 2013 10:06

Przygotowujemy dożynki

25 sierpnia gmina Wolbrom będzie dziękowała za plony. Mieszkańcy wszystkich sołectw i miasta będą świętować w gościnnych progach wolbromskiego Domu Kultury. Uroczystości rozpocznie msza św. dziękczynna w kościele Podwyższenia Krzyża Św. o godz. 16. Po niej zaplanowano wiele atrakcji, w tym bicie rekordu Polski w pieczeniu największego obwarzanka. Na gościnne występy przyjadą też gospodynie z okolic Biłgoraja. Zachęcamy do zarezerwowania tego niedzielnego popołudnia na udział w święcie.

Wtorek, 30 lipca 2013 10:47

Sięgnij po wyprawkę

Rząd przeznaczy w tym roku prawie 180 mln zł na dofinansowanie kosztów zakupu podręczników przez rodziców. Pozwoli to objąć pomocą ponad 575 tys. uczniów. Większość uczniów spełniających kryteria w gminie Wolbrom już złożyła wnioski do dyrektorów poszczególnych szkół, a Gmina wysłała zbiorcze zestawienie potrzeb do małopolskiego Kuratorium Oświaty.

|<  <  828 - 829 - 830 - 831 - 832 - 833 - 834 - 835 - 836 - 837  >  >|