Wrzesień 2021

Piątek, 10 września 2021 12:03

Pomoc materialna o charakterze socjalnym (stypendia szkolne) dla uczniów

Urząd Miasta i Gminy informuje, iż zgodnie ustawą z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty, w roku szkolnym 2021/20022 będzie udzielana pomoc materialna o charakterze socjalnym (stypendia szkolne) dla uczniów zamieszkałych na terenie miasta i gminy Wolbrom.

Czwartek, 09 września 2021 10:03

Placówka Terenowa KRUS w Wolbromiu informuje. Bezpłatna rehabilitacja rolników w Centrach Rehabilitacji Rolników

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zgodnie z ustawowym obowiązkiem zapewnia rolnikom możliwość korzystania z bezpłatnej rehabilitacji leczniczej. Rehabilitacja w zakresie układu ruchu i układu krążenia jest zorganizowana w formie 21-dniowych turnusów prowadzonych we własnych Centrach Rehabilitacji Rolników w: Horyńcu-Zdroju, Iwoniczu Zdroju, Szklarskiej Porębie, Jedlcu, Świnoujściu i Kołobrzegu.

Środa, 08 września 2021 15:16

Zgłoś się do IV edycji konkursu "zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ"

Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita wraz z Prezesem Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” S.A Pawłem Nowakiem, Prezesem Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” Turystyka Sp. z o.o. Michałem Roehlichem, Małopolskim Kuratorem Oświaty Barbarą Nowak oraz Dyrektorem Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w Wieliczce Janem Godłowskim serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych z województwa małopolskiego do udziału w konkursie „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! IV edycja.

Środa, 08 września 2021 13:18

Placówka Terenowa KRUS w Wolbromiu zachęca dzieci do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem: Bezpieczeństwo dzieci na wsi

Szanowni Państwo, Placówka Terenowa KRUS w Wolbromiu, w ramach działań na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym rolników zachęca dzieci do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem: „Bezpieczeństwo dzieci na wsi”.

Środa, 08 września 2021 12:45

Weź udział w konkursie Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej

Informujemy, że rozpoczął się nabór w Konkursie Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej. To już XI edycja tego cyklicznego wydarzenia. Celem Konkursu jest promocja małopolskiego sektora ekonomii społecznej.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|