Wrzesień 2021

Poniedziałek, 20 września 2021 16:47

SRKP SumiRiko Poland zatrudni Automatyka w Dziale Utrzymania Ruchu

Nowoczesna, japońska firmą z branży motoryzacyjnej wytwarzającą komponenty antywibracyjne zatrudni Automatyka w Dziale Utrzymania Ruchu.

Sobota, 18 września 2021 12:35

Nie przegap! Czasu do spisania się w NSP pozostało niewiele

Do 30 września trwać będzie Narodowy Spis Powszechny. Ci, którzy nie skorzystali jeszcze z żadnego z trzech sposobów podania swoich danych, mają zaledwie kilkanaście dni aby to zrobić. Udzielone odpowiedzi są chronione tajemnicą statystyczną, a za odmowę wzięcia udziału w spisie grozi kara wynosząca 5 tysięcy złotych.

Piątek, 17 września 2021 18:32

Niepodległa do Hymnu! Dołącz do akcji 11 listopada

Szanowni Państwo, samorządy, instytucje kultury, szkoły, organizacje społeczne i mieszkańców zapraszamy do wspólnego śpiewania Mazurka Dąbrowskiego 11 listopada w samo południe, w ramach corocznej akcji "Niepodległa do Hymnu". Swój udział w akcji można zgłaszać za pośrednictwem formularza na stronie niepodlegla.gov.pl.

Piątek, 17 września 2021 15:00

Przed nami jubileuszowa 15. edycja Małopolskiej Nocy Naukowców

Już 24 września Noc Naukowców zabrzmi w 29 krajach Europy, a ściślej mówiąc w 433 miastach starego kontynentu. W Małopolsce Noc Naukowców będziemy świętowali nie tylko w 7 miastach, ale dzięki formule online w całym regionie. Blisko 900 naukowców i pracowników instytucji, 1200 studentów z ponad 80 różnych kół naukowych pracuje nad organizacją warsztatów, wykładów, pokazów i eksperymentów, które podczas 15. edycji Małopolskiej Nocy Naukowców, zostaną zaprezentowane dzieciom, młodzieży oraz

Czwartek, 16 września 2021 19:32

Ostrzeżenie meteorologiczne: Intensywne opady deszczu

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu, na podstawie komunikatu Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, wydaje ostrzeżenie 1. stopnia. Od godz. 04:00 do godz. 15:00 w dn. 17 września, prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Całkowita suma opadów wysokość opadu miejscami od 35 mm do 45 mm. Możliwe burze. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawisk 80%.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|