Wrzesień 2021

Czwartek, 16 września 2021 18:49

Sukces łuczników UKS Diana Wolbrom na Mistrzostwach Polski Młodzików

Dużym sukcesem łuczników Diany Wolbrom zakończyły się odbywane w dniach 11-12 września na torach łuczniczych Boruty Zgierz Mistrzostwa Polski Młodzików w łucznictwie. Największy sukces indywidualny w kategorii młodzików młodszych odniósł Wiktor Wyrodek, który zajął I miejsce i tytuł Mistrza Polski. Ponadto Wiktor Wyrodek wspólnie z Milenką Szczeparą stanęli na I miejscu podium zwyciężając w mikstach. Indywidualnie Milenka zajęła 7 miejsce, a do podium zabrakło jej niewiele punktów.

Środa, 15 września 2021 11:59

Podsumowanie XIII edycji turnieju w judo

W sobotę oraz niedzielę w hali Judo przy ulicy Leśnej w Wolbromiu startowało blisko 500 zawodników z kilkudziesięciu klubów z Polski, Czech, Słowacji, Węgier oraz Rumuni. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał Starosta Powiatu Olkuskiego Pan Bogumił Sobczyk. W uroczystościach otwarcia czynnie uczestniczyli również przedstawiciele Zarządu Powiatu Olkuskiego, Sekretarz Miasta i Gminy Wolbrom Waldemar Kolanko, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wolbromiu - Tomasz Kołodziej, Dyrektor Zespołu

Wtorek, 14 września 2021 10:20

Ruszył II etap konkursu Turystyczne Skarby Małopolski 2021-zapraszamy do głosowania

2 września ruszył II etap konkursu Turystyczne Skarby Małopolski 2021, w ramach którego możemy wspólnie odkryć kolejne turystyczne Skarby Małopolski, głosując na swoich faworytów w 6 kategoriach konkursowych. Wśród kandydatur nie zabrakło atrakcji z terenu powiatu olkuskiego.

Niedziela, 12 września 2021 10:50

Spisz się dziś na wolbromskim Rynku

Dla tych mieszkańców, którzy jeszcze nie spisali się w Narodowym Spisie Powszechnym 2021, Urząd Miasta i Gminy w Wolbromiu ułatwił zadanie w Mobilnym Punkcie Spisowym. Na wszystkich zainteresowanych dziś 12.09.2021 r. od godziny 10.00 w specjalnym namiocie na płycie wolbromskiego Rynku czekają rachmistrzowie spisowi. Są już pierwsi, którzy skorzystali z tej okazji.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|