Luty 2021

Wtorek, 02 lutego 2021 12:41

KPP Olkusz zaprasza do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci "Bezpieczny Internet"

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu serdecznie zapraszają Szkoły Podstawowe z powiatu olkuskiego do udziału w konkursie plastycznym "Bezpieczny Internet". Konkurs pn. „Bezpieczny Internet – Działajmy Razem” skierowany jest do uczniów klas I-III wszystkich szkół podstawowych z powiatu olkuskiego i rozpatrywany jest w trzech kategoriach wiekowych. Aby wziąć w nim udział, należy wykonać plakat formatu A4, bądź A3 dowolną techniką,

Wtorek, 26 stycznia 2021 18:20

Wiosną do Klubu Seniora

W pomieszczeniach parteru budynku byłego Sądu Grodzkiego przy ul. Żwirki i Wigury trwają prace adaptacyjne na placówkę wsparcia dziennego dla seniorów. Klub Seniora powstanie kosztem przeszło 400 tysięcy złotych, a prace prowadzi Zakład Usługowo Sprzętowy Mirosława Basonia ze Skały, który zamierza zakończyć inwestycję już na wiosnę.

Poniedziałek, 25 stycznia 2021 18:40

Adaptacja internatu na mieszkania socjalne i komunalne idzie pełną parą

Trwają prace przy przebudowie i adaptacji internatu na mieszkania socjalne i komunalne. Łącznie powstanie tam 25 lokali. Firma FHU „HYDRO-WIT” Andrzeja Witosa, pracuje pełną parą. Widoczne są już układy ścian nowych mieszkań i łazienek. Całość prac ma być zakończona już za kilka miesięcy.

Piątek, 15 stycznia 2021 21:28

Burmistrz podpisał umowę na budowę chodnika w Wierzchowisku

Jak już informowaliśmy, jeszcze w tym roku, w ramach I etapu, powstanie ok. 420 metrowy odcinek chodnika wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 783. W wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn. „Budowa chodnika przy DW 783 w m. Wierzchowisko, odc. 210 km 0+243,50 – 1+084,78 – etap I” (kontynuacja), przeprowadzonego w trybie zamówienia z wolnej ręki zgodnie z art. 67 ust. 1 pkt 12 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2019r. poz.1843 z późn.zm.)

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 >  >|