Luty 2021

Sobota, 06 lutego 2021 18:12

Pamiętaj! Termin składania ofert na rachmistrzów spisowych narodowego spisu powszechnego mija 9 lutego

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom – Gminny Komisarz Spisowy w Wolbromiu przypomina o otwartym i konkurencyjnym naborze kandydatów na rachmistrzów spisowych wykonujących czynności w ramach prac spisowych związanych z przeprowadzeniem na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w 2021 r. narodowego spisu powszechnego ludności i mieszkań.

Piątek, 05 lutego 2021 19:53

Burmistrz sprawi mieszkańcom Brzozówki prawdziwą niespodziankę

Niemałą niespodziankę mieszkańcom Brzozówki sprawił ostatnio burmistrz Wolbromia. Na jednym z profili społecznościowych Adam Zielnik zwierzył się z planów względem tego sołectwa. Ta licząca niespełna pół tysiąca mieszkańców miejscowość, w której funkcjonuje Koło Gospodyń Wiejskich, a do niedawna także jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej, nie posiada żadnej sali, w której gospodynie czy mieszkańcy mogliby się spotykać.

Piątek, 05 lutego 2021 13:09

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych pod nazwą „Małopolska na Sportowo”

Zarząd Województwa Małopolskiego wspierając upowszechnianie kultury fizycznej i współpracę z organizacjami pozarządowymi ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych pod nazwą „Małopolska na Sportowo”. Organizujesz wydarzenie sportowe rangi wojewódzkiej, ogólnopolskiej lub międzynarodowej? Masz pomysł na promocję kultury fizycznej lub osiągnięć sportowych w Małopolsce? Chciałbyś upowszechniać sport w środowisku wiejskim, akademickim lub osób niepełnosprawnych (dotyczy

Piątek, 05 lutego 2021 12:18

VI edycja konkursu Małopolska Pszczoła rozpoczęta! Blisko pół miliona na inicjatywy pszczelarskie

Województwo Małopolskie ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w obszarze ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego z zakresu ochrony bioróżnorodności pod nazwą „Małopolska Pszczoła”.

Czwartek, 04 lutego 2021 17:53

Ostrzeżenie meteorologiczne - OBLODZENIA

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu, na podstawie komunikatu Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, wydaje ostrzeżenie pierwszego stopnia przed oblodzeniem. Ostrzeżenie obowiązuje od dziś od godziny 18.00 do godziny 09.00. w dn. 05 lutego. Prognozuje się zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura min. od -3 st. C.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|