Luty 2021

Środa, 10 lutego 2021 15:01

Rusza konkurs Mecenat Małopolski - I edycja

Zarząd Województwa Małopolskiego ogłasza drugi konkurs w 2021 roku na realizację zadań z dziedziny kultury. Tym razem na zadania jednoroczne. Konkurs ma na celu wyłonienie ofert i zlecenie podmiotom prowadzącym działalność pożytku publicznego realizacji zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Wtorek, 09 lutego 2021 14:31

Na oczyszczalni praca wre

Równo przed rokiem, rozpoczęła się największa inwestycja kiedykolwiek realizowana przez Miasto i Gminę Wolbrom - czyli przebudowa i rozbudowa (modernizacja) oczyszczalni ścieków. Na realizację tego zadania w dniu 3 lutego 2020 Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik oraz Prezes Zarządu Wolbromskiego Zakładu Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. Andrzej Duch podpisali umowę z przedstawicielami firmy MIKO-TECH sp. z o.o. z Łazisk Górnych.

Wtorek, 09 lutego 2021 10:38

WAŻNE! Termin naboru kandydatów na rachmistrzów spisowych do NSP 2021 przedłużony do 16 lutego 2021 r.

Decyzją Dyrektora Centralnego Biura Spisowego, podjętą w porozumieniu z Generalnym Komisarzem Spisowym, termin naboru kandydatów na rachmistrzów spisowych do NSP 2021 na terenie całego kraju został przedłużony do 16 lutego 2021 r.

Wtorek, 09 lutego 2021 07:53

Ostrzeżenie I stopnia o zanieczyszczeniu powietrza dla powiatu olkuskiego

Ostrzeżenie 1 stopnia o zanieczyszczeniu powietrza dla powiatu Olkuskiego

Poniedziałek, 08 lutego 2021 05:03

Ostrzeżenia meteorologiczne: Intensywne opady śniegu, Opady marznące, Zawieje/zamiecie śnieżne.

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu, na podstawie komunikatu Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, wydaje następujące ostrzeżenia:

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|