Piątek, 15 stycznia 2021 11:16

Rusza rejestracja szczepień przeciw COVID-19

Od dziś 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Stopniowo szczepionka przeciw COVID-19 będzie udostępniana kolejnym grupom wiekowym i zawodowym.

Czwartek, 14 stycznia 2021 12:27

Pakiet aktualnych informacji na temat bieżących oraz najbliższych działań projektowych związanych z realizacją projektu "Ekopartnerzy na rzecz słonecznej energii Małopolski"

W związku z realizacją projektu „Ekopartnerzy na rzecz słonecznej energii Małopolski” przedstawiamy Państwu pakiet aktualnych informacji na temat bieżących oraz najbliższych działań projektowych:

Czwartek, 14 stycznia 2021 12:01

Zgłoś Bohaterów społecznego zaangażowania! Ruszył nabór wniosków w Konkursie o tytuł "Dobroczyńca Roku"

W Polsce jest wiele firm, które samodzielnie lub we współpracy z organizacjami pozarządowymi, realizują wartościowe projekty społeczne, angażując się przy tym całym sercem. Warto, aby dowiedziała się o nich cała Polska. Od 11 stycznia 2021 roku organizacje pozarządowe mogą zgłaszać firmy i fundacje korporacyjne do XXIV edycji Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku”. Kapituła nagrodzi w tym roku również firmy zaangażowane w przeciwdziałanie skutkom pandemii.

Środa, 13 stycznia 2021 13:44

Ostrzeżenie meteorologiczne- opady śniegu

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu w oparciu o prognozy IMGW-PIB w Krakowie ostrzega, że od godz. 18:00 dnia 13.01.2021 r. do godz. 06:00 dnia 14.01.2021 r. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej od 8 cm do 12 cm. Prawdopodobieństwo opadów: 80%. Stopień zagrożenia: 1

Środa, 13 stycznia 2021 12:41

OGŁOSZENIE. Skorzystaj z pomocy w transporcie do punktu szczepień

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wolbromiu ul. Skalska 20 jako koordynator zadania realizacji transportu pacjentów na szczepienia na COVID-19 podaje adres: poczty elektronicznej oraz telefonu kontaktowego MOPS pod którym mieszkańcy Gminy Wolbrom będą mogli zamawiać transport do punktu szczepień .