Wtorek, 26 stycznia 2021 19:14

Firma transportowo-spedycyjna zatrudni kierowcę z kat C+E

Trasy od poniedziałku do piątku. Tel. kontaktowy 604 246 071.

Wtorek, 26 stycznia 2021 16:42

Kondolencje dla Pana Romana Żelaznego Wójta Gminy Trzyciąż z powodu śmierci MATKI

Wyrazy najgłębszego współczucia z powodu śmierci MATKI składa Przewodniczący Rady Miejskiej w Wolbromiu Bartłomiej Żurek wraz z Radnymi Rady Miejskiej.

Wtorek, 26 stycznia 2021 16:38

Wyrazy najgłębszego współczucia z powodu śmierci MATKI składa Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik wraz z Pracownikami UMiG.

Wtorek, 26 stycznia 2021 16:16

Pracuj w Małopolsce - nowy numer PDF

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem Biuletynu WUP w Krakowie – „Pracuj w Małopolsce", którego tematami przewodnimi są wyniki „Barometru zawodów 2021" oraz Krajowy Fundusz Szkoleniowy. W rozmowie z Jarosławem Gowinem, wicepremierem, ministrem rozwoju, pracy i technologii poruszamy zagadnienia dotyczące rynku pracy oraz pomocy dla przedsiębiorców, których dotknął kryzys wywołany pandemią COVID-19.

Wtorek, 26 stycznia 2021 11:21

Uroczystość na Cmentarzu Wojennym Ofiar Holokaustu w Wolbromiu

25 stycznia, na dwa dni przed przypadającym Międzynarodowym Dniem Pamięci o Ofiarach Holokaustu, na cmentarzu wojennym w lesie przy ul. Skalskiej w Wolbromiu odbyła się uroczystość upamiętniająca holokaust wolbromskich Żydów. Hołd pomordowanym ludziom oddał m.in.: Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik, który po oficjalnym powitaniu przybyłych na uroczystość gości wygłosił przemówienie z przesłaniem dla każdego z nas.