Listopad 2019

Środa, 06 listopada 2019 18:03

W Załężu powstaje trzeci w gminie Klub Malucha

W wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na „Utworzenie Klubu dziecięcego w Załężu poprzez przebudowę i zmianę sposobu użytkowania części pomieszczeń świetlicy wiejskiej” przeprowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, w dniu 22.10.2019 r. Burmistrz Adam Zielnik zawarł umowę z Firmą Mirosław Basoń - Zakład Usługowo Sprzętowy ze Skały z ceną ofertową 982.158,34 zł brutto. Kilka dni później firma rozpoczęła pierwsze prace.

Wtorek, 05 listopada 2019 21:04

Dokąd idziesz Polsko? - obchody 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w SP w Wierzchowisku

We wtorek 05.11.2019 r. społeczność SP w Wierzchowisku rozpoczęła obchody 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie klasy V pod opieką p. I. Kaczor przygotowali inscenizację, w której w niezwykły sposób pokazali, czym powinien być patriotyzm.

Wtorek, 05 listopada 2019 09:40

Zaproszenie do wspólnego świętowania 11 listopada

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom oraz Organizacje Kombatanckie działające na terenie gminy zapraszają do udziału w tradycyjnych obchodach rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Szczegóły na załączonym plakacie. Zachęcamy też do uczczenia święta narodowego poprzez wywieszenie biało-czerwonych flag.

Poniedziałek, 04 listopada 2019 21:43

Półwiecze Szkoły Podstawowej w Chełmie

Dla społeczeństwa Chełmu dzień 27 października 2019 r. był wyjątkowym, niezapomnianym dniem, pełnym radosnych i wzruszających spotkań, wspomnień i refleksji. Szkoła Podstawowa świętowała właśnie 50-lecie powstania. Uroczystość jubileuszowa odbywająca się w sali remizy OSP zgromadziła liczne grono oficjalnych gości, w tym: władz samorządowych gminy oraz powiatu, nauczycieli, byłych i obecnych dyrektorów, nauczycieli i pracowników, a także uczniów oraz ich rodziców.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 >  >|